Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm mindenképpen szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mindenképpen szeretne swingerezni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tapasztalat van?


Azt mondta kezdhetünk + nővel, + pasival, párcserével, mindegy.


Azt is mondta, hogy velem akarja leélni az életem az ellenben nem megy, hogy mással ne próbálja ki szexet.


Belemegyek, de kinek mi a tapasztalata?



2022. máj. 17. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne hagyd ki. Mi is szoktunk menni a parommal. Oriasi elmeny es tapasztalat.
2022. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Annak ellenére hogy imádom a swingereket, privát partikat mégis azt kell mondjam, hogy ezt neked kell eldöntened! Kizárólag akkor vágjatok bele bármilyen többes kalandba ha mindkettőtöket vonz a dolog, mindketten izgalmasnak tartjátok. Beszéljétek meg a közös vágyakat, határokat, játékszabályokat. Megtehetitek hogy először csak körbenéztek, beszélgettek másokkal és csak utána vágtok bele miután az élményeket közösen átbeszéltétek.

Ha úgy jöttök el, hogy valamelyikőtök nincs 100%-ig meggyőzödve hogy ezt akarja akkor nem fogjátok magatokat jól érezni. Úgyhogy első lépés: neked eldöntened mit akarsz, majd második a pároddal megbeszélni, s csak harmadik a klub.

2022. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
ha neked nempálya, elmegy majd massal / nelkuled. nem egymast keresitek ezekszerint.
2022. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Dobd ki, ilyenert nem kár

Akiket tolok csak engem akarnak, kockás hasam, érezni az armani parfümöt a nyakamon, izmos testem, török Pacekom, 467 millió forintom

Felőlem mehetnek swingerbe, találok mást annyi jelentkező van nálam messengeren mint ukrán menekült

24f Testépítő bajnok 5x

2022. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
nézd, ha mindenképpen szeretné, akkor meg is fogja csinálni. Legfeljebb keres hozzá más partnert is. Bizony, az ilyen csak arra jó.
2022. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Tanulj meg jobban b@szni hogy ne kelljeb neki mas

Ha meg jol megb@szod es igy is hajtja a vere mondd neki hogy kiteszed a gubacsira ha mar krv@ legalabb hasznod legyen rola 😂

Azzal remelem tisztaba vagy hogy ez a no abszolut nem tisztel xdd

2022. máj. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem próbáld ki, végső soron úgy is szakítás a vége, de neked az élmény megmarad.
2022. máj. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
15%
Ja meg a tripper is 😂
2022. máj. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!