Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőket izgatja a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket izgatja a férfiak segge? vagy csak a sorozatok vicce ez?

Figyelt kérdés
azt figyeltem meg hogy több sorozatban is előjön ez a téma! ez tényleg így van a nőknél? tényleg szeretik megnézni a férfi seggeket? vagy csak egyfajta vicc inkább?

2022. máj. 17. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már olyan barátnőm, aki dícsérte, de inkább azt tapasztalom, hogy nekik fontosabb az összkép. Tehát ha az egész teste jó, akkor a feneke is.
2022. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Minden testrész számít a külső képnél. Önmagában a hátsódtól a nők nem, max. a búzák jönnek izgalomba 😅
2022. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Persze, hogy izgat. :D Megnézem a pasik fenekét az utcán (a mackós pasikét főleg).

32N

2022. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dregor ***** válasza:
100%
Hát az enyém is kapott már dícséreteket nőtől. :D
2022. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megnézem a fenekét....miért ne tenném. :) 30N
2022. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is megnézem. Persze csak ettől nem lesz nedves a bugyim, de szàmít. Egyébként ennek van evolúciós alapja, jó izmos fenékkel jobban lehet bírni a dugást.
2022. máj. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy a tanulság haver, sportolj hogy a hátsód is izmos legyen :)
2022. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
A nőknél ez amúgy úgy lehet hogy ha látnak egy nekik tetsző izmos férfisegget akkor az első gondolatuk az hogy hú de megdugnák egy felcsatolhatóssal. Csak nem vallják be.
2022. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem fogdosni exem fenekét stb ahogy ő csinálta nekem azt csináltam én. Így legalább az análtól is védelmem lett 😂😂
2022. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!