Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fokhagymának annak van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fokhagymának annak van potencianövelő hatása?

Figyelt kérdés

2022. máj. 14. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Megehetsz belőle akármennyit,ha nem áll fel,attól biztos nem fog.
2022. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dzsoki ***** válasza:
77%
Valamennyi. Mint a ginzengnek meg a különféle csodaszereknek. Egyébként,stimmel. Amennyiben gond van,csak a fokhagyma,nem fogja megoldani!
2022. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Inkább csökkentő - ha megérzik a leheleteden 😅 Kardiológiai hatása van (egészséges), de a potenciálra nem hat.
2022. máj. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 DanielC ***** válasza:
75%
Ahoz hogy jobb legyen a merevedes a nitrogén-oxid szintnek kell megnövekednie. L-citrullin javítja a merevedési keménységet.
2022. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dzsoki ***** válasza:
94%
Az igaz,hogy inkább csökkentő,ha a leheletet vesszük. A kardiológiai hatás mellett azért értágító hatása is van. Tehát,több vér juthat a farokhoz is. Vagyis,lehet jótékony, pozitív hatása,csak mérsékelt.
2022. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem egy ideje csak 80%-os merevedésem van, és azt szeretném hogy megint legyen 100%-os legyen…


Ezért gondoltam, hogy majd sok fokhagymát meg zellert eszek.


Impotens nem vagyok, általában egy átlag aktus alatt is összejön a 100%-os merevedés, de csak a rövid ideg.


Régebben végig, kitartóan a végletekig merev volt.

2022. máj. 14. 23:24
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 a leírásod alapján van fizikai merevedésed és 100%-os, szóval nem szervi a baj, inkább teljesítménykényszer miatti stressz a bibi. Azon meg nem segít a fokhagyma, sem a zeller.
2022. máj. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dzsoki ***** válasza:
100%
Akkor csak 80 százalékosan használd! Nekem is,30 évvel ezelőtt,még 90 százalékos merevedésem volt,most meg,olyan 60. Szerintem az életkorom miatt,normális. Nálad,ha 30 alatt vagy,akkor nézesd meg magad urológussal! Prosztata gond is lehet.
2022. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

24 vagyok.


Még annyi, hogy önkielégítésnél rosszabb a helyzet mint szexnél…

Nehezebben érem el a merevedést, sokkal.


Emiatt nem vagyok benne biztos, hogy a teljesítési kényszer miatt van, bár szexnél benne van az is, az tuti, mert kifejezetten izgulós vagyok.

2022. máj. 15. 00:03
 10/12 Dzsoki ***** válasza:
Stimmel. Önkielégítésnél,nincs teljesítmény kényszer. Míg szexnél,lehet. Semmit nem veszítesz,ha urológushoz mész! Viszont nyerhetsz egy diagnózist. Akkor is,ha minden rendben van,így a pszichológus vagy a szexterapeuta lehet a következő állomás. Mindezek,annak érdekében,hogy még sokáig tudjad,rendeltetés szerűen használni!
2022. máj. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!