Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés amikor ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés amikor ugy tisztessegesen megdugnak?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok,4 eve vagyok egyutt baratommal,es hat eleg kis langyos a szexualis eletunk.

Hetente 2-3x szexelunk,de 20 perc kis motoszkalas es kesz.


Egyre tobbszor kapom magam azon ,hogy az utcan helyes,izmos pasikat nezegetek,es elmerengek hogy de jo lenne jol megdugatni magam vele...


2022. máj. 11. 20:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Exemmel nekünk is ilyen volt.

Elment.


A párommal, szó szerint csak nyöszörögni vagyok képes (pedig legszívesebben sikítoznék), mert a világomat nem tudom, annyira jó, amit csinál.


Amit tőle imádok, amikor hason tart, és a kis ráérős tempójában csinálja. Erősen, ám direkt lassan, én meg már könyörgök neki, hogy durvuljon, mert ezzel kvázi megöl.

2022. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!