Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor lesz valakinek jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor lesz valakinek jó fiatal kora ha 25 alatt van jópár kapcsolata, minden hétvégén bulizik?

Figyelt kérdés
Az a jó ha valaki kiéli magát fiatalon?
2022. máj. 11. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azt csinálja ami neki jó
2022. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én baromira nem így élek és jó a fiatalkorom ennek ellenére is. Mindenki úgy él ahogy akar, meg olyan intenzitással ami neki szimpatikus.
2022. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"ha 25 alatt van jópár kapcsolata"

Nem árt - különben lehet, hogy 40 éves korában indul neki bepótolni, 2 gyerek mellől. Az sokkal rosszabb.


"minden hétvégén bulizik?"

Inkább minden hó végén.

2022. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Én bánom, hogy az egyetlen kapcsolatom miatt feláldoztam ezt. Aki aztán dobott engem, mert még élni akar. Soha ne bízz nőben és ne mondj le érte semmiért, ami neked jó! Ő se tenné.
2022. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan életet élj amilyet szeretnél ne olyat amilyet mások elvárnak vagy mondanak neked ha te nem szeretsz bulizni ne bulizz ha szeretsz akkor menj a te életed nem másé. Ne mi mondjuk meg neked hogy mi a jó és mitől érzed jól magad legyél önálló
2022. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Azt csinálja mindenki amit szeret. Nagy bulizós drogosoknak 25 év bulizás is kevés, könyvmoly kislányoknak meg 1 éjszaka is sok. Én régen minden héten mdma-t nyomattam spanokkal, vagy kólát, közben szedtem fel a jó nőket, ez ment majdnem 5 évig. Aztán elég lett, nyerem a versenyeket, elég boldogság nekem a sok kocsim, márkás ruhám, hogy végigmegyek az utcán és én vagyok a Number 1 mindenhol, persze a nőket most is hajtom, de a narkó elég. És ez fog nálam menni kb még 10 évig biztos. Amit szeret az ember azt csinálja végletekig, nincs korhatár

24

5x bajnok

2022. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Attól lesz jó a fiatal korod ha úgy érzed minden úgy történt ahogy szeretted volna. Aki csajozni, bulizni akar ezerrel annak nyilvánvalóan attól amit írsz.
2022. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül, de azért jó, ha az ember megéli a fiatalságát. Idősebb embereken (saját szüleimen is) látom a frusztrációt, sokan a 40es éveikben akarják kiélni magukat, mert a 20asként nem volt meg rá a lehetőségük, ami a családi életüket is nagyban befolyásolja. Van olyan kollégám, aki azt mondta, hogy az egyetlen dolog, amit máskèpp csinálna, azaz, hogy fiatalon kellőképpen kiélte volna magát, mert túl fiatalon érte rengeteg felelősség és úgy érzi, hogy ez kimaradt az életéből. Persze,ez nem mindenkire vonatkozik, de elég általános. Jobb fiatalabb korban bulizni, megcsinálni a hülyeséget, mintsem később megkeseredve visszagondolni, hogy mennyi kimaradt, esetleg 40 évesen 2 gyerekkel csinálni ezt.
2022. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!