Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi volt a legextrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi volt a legextrémebb tárgy amivel maszturbáltatok ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 11. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ecsetet én is kipróbáltam, de csak egy vadi új sminkecset készlet volt különböző ecset mérekekkel. Volt még plüssállatka, asztal sarka, megpucolt banán (de csak kívülről csiklót izgatva), sima egyszerű fogkefe (érdes részével).
2022. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%

Előbb uborkával, aztán mellé dugtam egy répát, aztán átcseréltem egy padlizsánra mikor már nagyon kitágultam. Közben popsiba dezodoros flakon. Önkívületi állapotig masztiztam így párszor.

Volt ilyen telefonra letölthető vibrátor alkalmazás, egyidőbin azt használtam. Feldugtam kb. félig a telót. Csak azzal az volt a baj, hogy orgazmus közben ahogy lüktetve rászorított a puncim az kissé fájt, de mellé téve egy puhább zselé dildot már szuper volt

2022. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyertya, asztal lába, plüss, de inkabb az ujjaimmal szoktam. Kellene vennem egy vibratort
2022. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Vegighallgattatnek vele egy Fasy mulatost!
2022. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!