Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok titeket nem feszélyez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok titeket nem feszélyez mikor a strandon stb a zuhanyzóba/öltözőben látod, hogy a másik pasi a farkad nézi?

Figyelt kérdés
Vagy csak én futok bele ilyen szitukba?
2022. máj. 11. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát én is néztem már meg másét a zuhanyban kissé irigykedve. Nekem vérfarkam van. A srácnak hús volt. De lankadtan is akkora volt mint ami áll.
2022. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose zavart ha megnéznek. Természetes dolog, hogy az ember szétnéz ilyen szituban.
2022. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Idegesít a sok búzás.

Ott élvezkednek és kukkolnak.

2022. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. De sokszor látok olyanokat, akik a férfi öltözőben is törölköző alatt váltanak gatyát. Gondolom őket zavarja és így oldják meg. Nekem az is rendben van.
2022. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolom hogy meleg aki néz...
2022. máj. 11. 13:17
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, mondjuk eléggé exhib vagyok. Nudira is járok.
2022. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem fel sem tűnik

12 éve úszok és évekig voltam kolis úgyhogy egyáltalán nem vagyok szégyenlős

Engem huszonévesként az döbbent meg hogy nem csak a tizenéves korosztály hanem sok 30-as 40-es férfi is gatyába zuhanyzik és törölköző alatt öltözik nem tudom nekünk valahogy nem jelentett gondot tesi után zuhanyozni meg ünnepségek után az osztályban átvenni az ünneplőt

2022. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nyilván amúgy sem illik bámulni a másik embert, de engem nem zavar. Ha "olyat" tenne, beverném az orrát és ennyi.
2022. máj. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem zavar, ha valaki odapillant. Én is szoktam.

Olyan már volt, hogy hosszabban is megnézett egy nálam jóval idősebb srác, akkor kicsit zavarba jöttem.

2022. máj. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Közepesen zavar
2022. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!