Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnál, ha kiderülne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha kiderülne a pasid kipróbálta milyen ha srác elégíti ki orálisan?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nem akarnád tudni? Ki akarom próbálni majd de nem tudom, hogy pl ez olyan-e amiről idővel érdemes beszélni. Mondjuk az is para, hogy mi van ha majd tetszik. Mert szerintem biszex pasit sneki se akar csajok közül.
2022. máj. 10. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Van aki elnézi. Más nem. Szóval el kell döntened, hogy mit akarsz. Inkább legyél őszinte. Azzal jobban jársz. Ha utólag kiderül, akkor páros lábbal rak majd ki téged.
2022. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
A pasim ugyanígy van. Annyit kötöttem csak ki, hogy tudjam kivel fog találkozni. De ezen meg valahogy a pasik akadnak fent.
2022. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Egy bigott erkölcscsősz elítéli, egy nyitott, toleránsabb nőt csak annyiban érdekel hogy félre akarsz-e lépni majd a kapcsolatban pasival, egy nagyon nyitott nőt meg hurrá akkor hármasozunk a jövőben 😂
2022. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem az idő alatt történt, mikor már együtt volt velem, akkor nem érdekel.
2022. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Ja, máris bigott az, akinek nem tetszik, hogy a fasziját korábban egy másik faszi leszopta.
2022. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát tudnék mesélni. Voltam pár sráccal már és van akiről kiderült, hogy csaja van.
2022. máj. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!