Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha este lefekvéskor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha este lefekvéskor csak gyorsan kiveritek a párotoknak, mert nincs kedvetek/nem tudtok szexelni, akkor hova megy a cucc?

Figyelt kérdés
2022. máj. 8. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A tenyerembe és a hasára és onnan letörlöm neki.
2022. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Számomra egyszerűbb akkor már,ha megengedem neki. Az orális melósabb,tovább is tart nálunk
2022. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Sosem verem ki csak kézzel, teljesen unalmas, snassz, magának is meg tudja csinálni. Nem szokott olyan lenni, hogy nincs kedvem, ha mégis, annak oka van, olyankor nyilván nem erőlteti, hogy legyen valami (betegség, rosszullét, fáradság stb). Szóval vagy szexelünk és/vagy orálozok, és ilyenkor lenyelem (vagy bennem megy el). Kit érdekel a fürdés, meg a fogmosás? Ha végeztünk, megcsinálom őket újra, azért ez nem nagy fáradság.
2022. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A hasára.
2022. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
H csak kiverem neki, akkor mellemre vagy arcomra. De ez ritka, ha olyan kanos, hogy nem bírja ki, de nekem nincs kedvem szexelni, akkor általában leszopom, az a leggyorsabb, és amúgy is szereti.
2022. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%

Én kiverem neki, ő kiveri nekem. De semmi szex! Szex az nincsen!

18L

2022. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!