Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Hogy ne legyen "fadarab" egy nő a szexben?
Amikor messziről látszik hogy a nő nem élvezi a szexet és csak a pasi kedvéért csinálja. Mint egy prosti, várja csak hogy mikor mászik már le róla a pasi.
Ha a nő élvezi a szexet akkor ő is keresi hogy hogyan kényeztesse a párját, vagy aktus közben is próbálja minél élvezetesebbé tenni az együttlétet magának is és a párjának is.
Pl. a feleségem: kinyalom, aztán hanyatt fekszik és utána csak azt várja, mikor megyek már el.
Annyit várnék, hogy öleljen át, csókoljon vissza, simogasson közben.
A fadarab nők nevükből adódóan fekszenek egyhelyben szinte mozdulatlanul. Gyakorlatilag azt sejtetik ezzel hogy "megadom magam", tegyél velem amit akarsz én hagyom, nekem mindegy". Ezzel csak az a probléma hogy a szexben a kölcsönösség a legfontosabb. Vagyis ha a férfi aktívan csókol, simogat, markol, harap, vagy húz, akkor ezt valamilyen szinten viszonozni kell. Éreztesd a partnerrel hogy kell neked, kívánod, akarod és hogy ne hagyja abba. Nem elég nyögni meg súgni. Igény van az ölelésre, csókra, a bújásra a simogatásokra. Pózváltáskor ne kelljen ugy pakolgatni téged mint egy zsák krumplit szavazáskor. Ha behatolás van, akkor igenis pozicionáld magad neki, próbálj meg pózolni. Aktuskor együtt mozogni vele. Szopáskor variáld a technikákat mert fontos az is. Ebbe nem megyek bele majd ha rám írsz leírom mert hosszú lenne.
Szóval ennyi szerintem a fontos hogy ne légy fadarab! ;)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!