Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak!igaz, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak!igaz, hogy nagyon sok no egy fadarab az ágyban?

Figyelt kérdés
Erdekelne a tapasztalatotok, korotok, es a tortenetetek..

2022. máj. 3. 06:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 A kérdező kommentje:
66-os nem en ertekeltelek le, amugy engem full hidegen tud hagyni ha lepontoznak..mi ez?verseny?le kell magasrol pottyantani 🤷🏽‍♀️😅
2022. máj. 13. 06:25
 72/79 anonim ***** válasza:
66%
Azt hiszi Facebook, ahol a lájkok számítanak. Én ismerek olyan csaj, aki még a fax szó kimondása után zavarba jött. (Én mondtam ki, nem ő) Na az milyen lehet az ágyban??? Egyébként 1 csinos 25 éves csaj.
2022. máj. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
22%

Mindig is olyan jellegű és típusú nő kell aki nem féltékeny és nem szégyenlős!

Mert, hogyha a férfi kedveli és szereti a nőt akkor minek is kellene a második nő a sorban?

(Sportos testalkatú férfi létemre aki nem ágrólszakadt csakis a csinos és karcsú nőket nézem és keresem!)

2022. máj. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:
En nem vagyok szegyellos, csinoe is vagyok..de feltekeny tupus 🤷🏽‍♀️🤦🏾‍♀️
2022. máj. 14. 09:36
 75/79 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező nő!

Akkor az jó, hogy nem vagy szégyenlős!

Mond már meg miért is vagy féltékeny?

Nyitott kapcsolat?

Poliamoria?


[link]


Ez segítene ez a dolog?

2022. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
23%
Azok a legfontosabb értékeid ami miatt mindent megadsz az ágyban. Az hogy képes vagyörülni apró örömöknek, hogy képes vagy élvezni a szexet, és képes vagy arra hogy háttérbe szorítva az érdekeid, hajlandó vagy örömet okozni a másiknak, ennek van értelme. De ezzel nem feltétlenül vagy egyedül. Az a nő is képes lehet erre aki egy fadarab az ágyban. Az ha valaki nem olyan aktív, annak ezer oka lehet. Mindenki más tapasztalatokkal rendelkezik, minőségben és mennyiségben is. Nem hiszem, hogy azok akik fadarabok, fadarabok is akarnak lenni minden esetben. Csak meg kell mutatni, hogy ezt másképp is lehet. Ehhez persze feltétel az hogy ezt valaki képes legyen megmutatni☝️. Erre az oldalra ugye nem szeretünk gondolni. A társkereső oldalak és aplikációk tele vannak olyan férjes nőkkel akik férfiakat keresnek hogy megbszzák őket rendesen, mert az ember nem hajlandó. Vagy nem képes. Szerintem az edukáció, a kommunikáció, a tájékozottság hiánya szüli a “fadarabokat”.
2022. máj. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
100%
76-os, szerintem meg ezt túl gondoltad.
2022. máj. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem tudom. Csak próbáltam sokmindenre egyszerre reagálni. Azt akartam mondani igazán, hogy ritkán igyekszünk betekintést nyerni abba hogy valaki mért olyan amilyen.
2022. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
Legyünk őszinték! Hát kinek van ideje megérteni mindenkit (is)?!?!
2022. máj. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!