Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvezi valaki, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvezi valaki, ha pofozzák v (finoman) fojtogatják szex közben?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm szinte csak így tud elmenni. Lehet valami gyerekkori trauma v csak simán perverz?

2022. ápr. 29. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Perverz, erőszakos fajta.
2022. ápr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szubmisszivitásnak hívják a dolgot. Ezernyi féle oka lehet kinél miért alakul ki és mindenkinél egyénfüggő. A tévhitekkel ellentétben NEM kell hozzá semmiféle trauma! Az emberi psziché ennél sokkal bonyolultabb.
2022. ápr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

A fojtogatással (ha jól csinálják) elszorítják az ereket, ami azt eredményezi, hogy nem megy elegendő vér az agyba, plusz a légzést is megnehezíti, ami egy bódult állapotot okoz, ami sokaknak felemelő érzés, köztük nekem is. Nekünk a partneremmel sikerült elérni azt is, hogy úgy szorítsa el hirtelen az ereket, hogy elájuljak. Azt természetesen nem ajánlom kezdő BDSM űzőknek, de ez a fajta ájulás kb. olyan jó érzés, mint egy orgazmus. Plusz van egy lelki része is a dolognak, hogy izgató az, ha valaki az erős kezeivel elkezd fojtogatni, ezzel is ledominálva téged.

A pofozás meg maga a pillanatnyi csípős fájdalom az arcon, illetve a megalázottság keverékének az izgató érzését eredmémyezi. Plusz ennek is szintén van egy lelki része, hogy a helyedre rak és megnevel téged egy pofonnal, amit maximum eddig még csak a szüleidtől kaptál, ha rosszat csináltál.

De hiába magyarázom ezt így el, mert aki nem ilyen beállítottságú, és aki ha meghallja ezeket, egyből a bántalmazás ugrik be neki, az nem fogja megérteni akkor sem, ha 10 oldalas gondolatokat írok le arról, hogy mennyire élvezem ezt az egészet.

2022. ápr. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt gyerekkori traumám, mégis szeretem az ilyen játékokat, persze csak ésszel. Semmi durva pofon, semmi komoly fojtogatás, légzéskontroll.
2022. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint nagyon sok sub nő van, volt olyan csajom aki kérte, hogy fenekeljem dugás közben, én viszont nem tudok durva lenni igazán, megtettem, de tudom keményebbet szeretett volna.
2022. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is szub vagyok. Szeretem ha egy férfi domináns és ő ezt érezteti is.
2022. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs gyerekkori traumam, csak szeretem es kesz.:)
2022. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!