Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ferfi tanarnak ha bejon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ferfi tanarnak ha bejon egy lany, es a tanar is tudja, hogy a lanynak is o, akkor beprobalkozik miutan elballag?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyéntől függ...
2022. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha a tanerő szereti a friss ropogós pipihusit akkor elképzelhető. Ettől még lehet csak te gondolod azt hogy kölcsönös. Ahogy az is hogy a tanár nem független s bár legyezgeti a hiúságát hogy bejön a fiatal diákcsajnak (kinek nem?) de esze ágában sincs félrekúrni.

Amelyik tanerő pipihusira vadászik az érettségi után azokra a csajokra próbál rá (nem egyedüli versenyző leszel bozsaram, a tanbá' rajtad kívül még x másik csajon látja mi a pálya) ahol látja gyorsan célt ér ÉS a diáklány nem fog beszerelmesedni nagyon (abból csak a prücök lesz később, szerelmetes lányka levakarhatatlan lesz később / behisztizhet amikor új muffra akar váltani).

2022. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
50 százalék, vagy igen, vagy nem 😅
2022. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bepróbálkoztam. Letiltott mindenhonnan.
2022. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Karena26 ***** válasza:
Nálam bepróbálkozott, de passzoltam. Azóta nem látott, mert akkor is gáz, ha már elballagtam.
2022. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!