Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élnétek nyitott kapcsolatban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnétek nyitott kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Csak akkor ha nekem szabad, neki meg nincs rá igénye.
2022. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Őszinte leszek, csak akkor ha csak az én részemről nyitott, a párom részéről pedig monogám a kapcsolat.Másképp nem.

25/N

2022. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
A fenti válaszok miatt is írom azt, hogy nem. /F
2022. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek többsége nem akar nyitott kapcsolatban élni. Speciel a kivételek közé tartozok aki igen. Sőt csak ilyen formában keresek bármit is - mással egyszerűen nem lenne meg a közös hullámhossz, összhang felesleges lenne belevágni is. Bár én már "menthetetlen" vagyok 😂
2022. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs titokban tartva, és van beleszólásunk egymás partnerének kiválasztásához akkor igen. Nem akarnám azzal idegesíteni a párom, hogy olyannal kezdek aki neki nagyon unszimpatikus és azt sem akarnám, hogy ő olyannal kezdjen ki.
2022. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak akkor, ha úgymond közös döntés lenne minden. Szóval ha mondjuk az asszony szeretne félredugni, de az én OKm nélkül nem történhetne semmi, még meg is mondhatnám, hogy kivel szabad és mit szabad. Meg persze fordítva. Akkor az szerintem beleférne. Meg persze ez csak akkor, ha nincs féltékenység
2022. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen értelmét veszti a PÁRkapcsolat kifejezés. Ha nem állnén készen elköteleződésre, akkor nem erőltetném.
2022. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Az első 2 kommentelőn jót derültem megvallom
2022. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam, egyáltalán nem működött.

N

2022. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!