Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű lányok, a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű lányok, a férfiak megnézik a melleiteket? Férfiak, megnézitek a nagyobb melleket?

Figyelt kérdés
Nekem nagy melleim vannak (D-sek), de néhány elenyésző alkalmat kivéve sosem láttam, hogy megnézték volna. Gondolom, ennyire csúnya vagy ilyesmi.

2022. ápr. 25. 21:50
1 2 3
 11/25 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

10:

Alakra? Vagy fejre/arcra?

Ha előbbi, mint írtam nem biztos (túlsúly stb.), viszont ha mondjuk van egy átlagos vagy vékony vagy hasonló alakja, s arcra nem/sem tetszik annyira vagy szintén átlagosnak gondolom, de a mellei "kiemelkedőek", akkor persze, megnézem. Mert az attól még lehet szép meg stb. Volt ilyenre példa. :)

2022. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagy melleim vannak, férfiak és nők is megnézik, akkor is ha nyakig ér a felső kivágása.Nem feltétlen tulajdonítom szexuális vonzalomnak, mert az emberek ugyanúgy megnéznek mondjuk egy extrém színre festett hajú lányt is. Szembetűnő, észreveszik, megnézik pár másodpercig aztán mennek tovább.
2022. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Megnézik
2022. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megnézem. De nem vagyok egy tapló állat, ezért úgy csinálom, hogy ne legyen feltűnő.

Persze van, hogy ez nem jön be. De hát férfiból vagyok, még senki nem kiabált rám emiatt.

2022. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Normálisan a férfiak megnézik a nőket.

Ha a melle nagy, akkor azt, ha mondjuk az arca érdekes, akkor azt.

Szerinted hogyan kellene menni a dolognak?

2022. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon azon múlik hogy összességében hogy néz ki.
2022. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Persze, gondolom akkor ez természetes. Valószínűleg csak az enyémet nem nézik meg.
2022. ápr. 25. 22:58
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Mutass fényképet.

De csak szólok, hogy a D méret még nem túl nagy.

2022. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire zavar megnézhetem. 🙃
2022. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
A mellmániások azt nézik meg elsőre, a többi pasi csak ha ki van pakolva, vagy a testalkatodhoz képest hangsúlyos. Nem önmagában a kosárméret számít, hanem a testalkathoz képesti arány. Egy 50-60 kg-s lányon egy D-s kosár hangsúlyos, egy 90 kg-sen már nem, sőt akár még kicsinek is számíthat.
2022. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!