Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kell érteni az alatt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell érteni az alatt hogy két személy csak kavar?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 24. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Találkozgatnak, flörtölgetnek, de semmi komoly.
2022. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem
2022. ápr. 24. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mást ért alatta. Tinikorban azt hogy randizgatnak, tán' még csókolózgatnak is (rakd át a kérdésed a vonatkozó rovatba).
2022. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi ezt a csókozólásra, flörtölésre, illetve ha sokat beszélgetnek, és még nem jutottak el egy bizonyos szintre.

És a kefélésre ilyenkor nem feltétlen kell gondolni.

2022. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tini nm vagyok.
2022. ápr. 24. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden a szex és petting kivételével.
2022. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem komoly a kapcsolat. Nekem is volt néhány kavarásom, még nem is mondtam volna kapcsolatnak, egyszerűen csak élveztük egymás társaságát és most nem csak szexről beszélek, hanem olyan barátságról, ahol esetleg van néhány dolog is. Pl első igazi nagy kavarásom középiskolában, volt egy lány, akivel nagyon jó barátok voltunk, de nem annyira, hogy féltettük volna a barátságot, hanem olyan, "szívesen töltök veled időt sulin kívül és jó veled dumálni". És nem tudom mi történt, csak egyszer panaszkodtunk, hogy senkinek sincs kapcsolata és mind a ketten vágytunk egy kapcsolatra és úgy voltunk, hogy akkor kavarjunk. Tegyünk úgy, mintha... Szóval megvolt a kézben járás, a csók, az összebújás, nem titkoltunk semmit, együtt mentünk, együtt buliztunk, együtt vonultunk el huncutkodni egy sarokba, de semmi szerelem nem volt. És ahogy kezdett "nem élvezhető" lenni, vagy valakinek megtetszett valami (kb egyszerre jött), akkor annyiban maradt és kész.
2022. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor az is ha az ellenkező nemű barátnak megfogom a kezét?
2022. ápr. 25. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:
egy kézfogás még nem kavarás, de ha már úgy viselkedtek, mint egy szerelmes pár, akkor az
2022. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!