Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már veletek, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy egy ideig (pár hónap, év) csúcsformában voltatok, de mégse találtatok olyan csajt/pasit aki nektek tetszett volna, és emiatt ráhagytátok az edzést meg a jó ruházkodást?

Figyelt kérdés
Nyilván nem úgy értem, hogy teljesen elhíztatok, de mondjuk simán bevágtok egy pizzát szombat este és leöblítitek finom sörrel.
2022. ápr. 24. 20:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Én vagy 2 évig tényleg jól néztem ki. Mindig volt csajom, nem is okozott nehézséget a csajozás, de valahogy az sose jött össze, aki nekem kellett volna. Emiatt már kezdek lazítani magamon és simán mackóban járok, meg nem is figyelem a kaját. Ma is simán befingottam a villamoson és nem érdekelt.
2022. ápr. 24. 20:36
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem volt. Nem a csajok magam miatt adok magamra, hanem szimpla igényesség miatt. Sportolni is azért járok mert jól esik, meg egészséges.

Ha "topformában" nem jött össze amit keresel, akkor szerinted ha elengeded magad akkor könnyebb dolgod lesz? Általában fordított a dolog - akkor engedik el sokan magukat amikor már úgy érzik megvan a "tuti" és azt hiszik onnantól kezdve semmit nem kell csinálni a vágy fenntartásáért.

2022. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha csak magamat nézem, rohadt jólesik megenni esténként egy pizzát vagy chipset és legurítani egy hideg sört. Csajokban meg így is hozom a mostani szintet.
2022. ápr. 24. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:

mindenki jobban szereti az elégedett személyt, sokkal vonzóbb mint az, aki stresszel valamiért (mondjuk azért, mert pizza a fenekére megy).

A legjobban akkor találsz magadnak párt, ha baromi jól érzed magad és teljesen happy vagy. És ha ehhez pizza és sör kell péntek este, akkor legyen, senkit sem érdekel pici felesleg, ha alatta ott a kemény izom

2022. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindig volt párom, de olyan, mintha 1-2 ponttal rosszabb lett volna nálam. Szóval ezeket a csajokat pocakkal is fel tudom szedni. Kockás hassal is elégedett voltam. Meg most is az vagyok pocakkal, mackónaciban.
2022. ápr. 25. 10:10
 6/12 anonim ***** válasza:
#3 mert a csajozáshoz elsősorban nem kockahas kell. Nem mindegy viszont mennyire slampos valaki, kis pocak vagy 120 kg-s hájpacnira hízik.
2022. ápr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok, hogy hogyan pontozod ezeket a lányokat. Csak külalak szerint, vagy személyiség szerint? Szóval ha van rajta 2 kiló felesleg, akkor minusz 1 pont?
2022. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6os: a csajozással nincs bajom. Bár lehet én tettem túl magasra a lécet. Ez is benne van a pakliban. Magamat olyan 8-9esre tettem és 9es lányoknál is próbálkoztam. De 7es meg 8as lányok jöttek össze. Ezt azért mindenki be tudja lőni magának. Egyszer jött össze egy fullos 10es, de neki volt férje.
2022. ápr. 25. 11:23
 9/12 anonim ***** válasza:
szóval ezek szerint csak külső jegyeket pontozol. Az, hogy okos, vicces, jó vele beszélgetni, ezek neked annyira nem számítanak.
2022. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez mindegyikben megvolt. Nem plázacicákra vadászok. Sőt, azok taszítanak. De mindegyik rendes lány volt. Ez az alap nálam, ha látom h beképzelt vagy plázacica akkor az első randiig se jutunk el. Még azt se engedném az ilyennek, h bekapja a gilisztámat.
2022. ápr. 25. 12:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!