Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ember az egyetlen faj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember az egyetlen faj a Földön, aminél a nősténynek is lehet orgazmusa?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Valószínű a hímekre is vonatkozik...
2022. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

1, Már hogy vonatkozna a hímekre? Az örökítőanyag kilövellése mindig élvezéssel együtt jár.

A szaporodáshoz nem szükséges a nőstéy orgazmusa. Ez tény.


Egyébként a makákókon végzett kutatások megerősítették, hogy a nősténynek is lehet orgazmusa.

2022. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapi nyelven, google első találatok között, magad is megtaláltad volna:


[link]

[link]

2022. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
2es tévedsz. Az örökítőanyag kilövellése miért járna mindig orgazmussal? Ha így lenne, minden állatnak lenne orgazmusa. Ennek ellenére, csak néhány fejlettebb fajnál figyeltek meg orgazmusra utaló jeleket.
2022. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A bonobó (törpecsimpánz) nőstények is használják az orgazmust örömszerzésre és a maguk megnyugtatására is.
2022. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. A #3-as jól leírta a nőstényeknél is megfigyelhető számos állatfaj esetében.
2022. ápr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Este a tanyán a férj ujságot olvas, majd egyszercsak megszólal:

- Te asszony, tudtad, hogy az ember az egyetlen faj a földön, ahol a nősténynek is van orgazmusa?

- Próbald csak ki! - kap az alkalmon a feleség.

A férj erre kimegy. Egy óra múlva lihegve, csapzottan jön vissza.

- Hát, a tehénnek, a kecskének és a birkának tényleg nem volt. A disznóban nem vagyok biztos, mert az végig visított...

2022. ápr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na a vicc miatt írtam ki én is... azt hittem már senki nem olvas vicces vicceket :D
2022. ápr. 24. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!