Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket zavar, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha nem pár perc alatt megy egy a srác szopás közben?

Figyelt kérdés

Kezdetek óta nem pár perc alatt megyek el a szopástól. Minden nővel így volt. Néha sikerül mondjuk 3 perc alatt, de van, hogy 20 perc is kell. Utóbbi kapcsolatomnál gond lett ebből, mert azt hitte, hogy rosszul csinálja, nem jön be nekem stb. és ez egy idő után látszódott a hozzáállásán is. Hiába mondtam neki, hogy nincs semmi probléma, csak az orál nekem általában eddig tart, de ettől még élvezem. És ahogy láttam, hogy neki ez így nem jó elkezdett nekem is kellemetlen lenni. Láttam, hogy nem szívesen csinálja és hanyagoltuk is inkább. Abban a hitben volt, hogy akkor élvezetes bármi, ha gyorsan elmegy a férfi, nem tudtam ezen a logikán változtatni.

Más nők is így vannak ezzel vagy van aki szívesen csinálja negyed óra, 20 perc után is?


2022. ápr. 23. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
20 perc után már kiakad az állkapcsom
2022. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában 10percig szeretik, onnan nyűg
2022. ápr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó, értem.


Bár én sosem problémázok 30 perc nyalás miatt. Pedig zsibbad a nyelvem, stb. De csinálom, ha kívánja a partnerem.

2022. ápr. 23. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Az már gond. Ilyen esetben csak orált nem adnák maximum a végén, hogy a számba menjen el szopás közben


Nem kérek privátot senkitől

2022. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egész nap is lehet csinálni, pihenéssel.


33f Debrecen

2022. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Felfoghatatlan, hogy nem tud valaki 2 perc alatt elélvezni a szopástól. Mégis mit csinál ilyenkor 10-20 percig ? Nem is érez semmít, unatkozik ? Mert hogy nem élvezi az biztos.
2022. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is nagyon sok ideig bírja a párom, szex közben és akkoris ha leszopom. Engem nem zavar hogy nem megy el 3-4 perc alatt, mert a sperma íze úgy sem tetszik. Csinálom neki egy 9-10 percig vagy ameddig jól esik aztán elfarad a szám és akkor kezdeményezen a szexet. Így ő sem marad kielégületlen és nekem is jó.

És tudom hogy így is nagyon élvezi amit csinálok neki, ez nem gyorsaság kérdése :)


19/L

Nem kérek priviket

2022. ápr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig élvezem, le sem lankadok, csak nem 3 perc után jön el az élvezés pontja, hanem mondjuk 15. Az is élvezi az első 3 percet, aki a 4.-ben megy el. Nekem ez az idő nem 3 perc, hanem 15. Szexnél a második menettől kezdve is néha ez van. Első az többnyire rövid idő (pár perc), az utána következők meg szintén lehetnek 20 percesek. Vagy igazából szerintem néha akár egy óra is lehetne, csak olyan nőm még nem volt, akivel ezt ki tudtam volna próbálni.
2022. ápr. 23. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
én pasim nem megy el hamar. addig csinálom neki mig elmegy de azért fárasztó soxor de miatta természetesen megteszem.
2022. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Megszoktam, hogy sokáig bírja.
2022. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!