Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt hogy fiatal tizenéve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt hogy fiatal tizenéves lány neglesett benneteket zuhanyzás, fürdés közben?

Figyelt kérdés
Engem.egyszer lagziban mikor 24 éves voltam elszálláaoltak egy lányos anyához, akinek 12- 13 éves lánya volt.Körfolyosós lépcső ház volt és a fürdő ablaka a folyósóra nézett.Hallottam valami hangot qmi hasonlított egy szék kövön való elhúzásához.De nem foglalkoztam vele.A melegvíztől felállt sutyorgást hallottam a fejem fölül de nem mertem odanézni az anyja meg a k8scsaj leskelődtek az ablak résén keresztül.Előszőr felháborodtam de nem szóltam aztán tetszett a dolog.Hagytam.Felöltöztem és kimentem.A k8scsaj vigyorgott rám mint a vadalma.Volt ilywn élményetek?
2022. ápr. 21. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem nem kellett meglesnie, mert megmutattam neki. Ő érdeklődött, mert élőben még nem látott ilyet és mivel jóban voltunk, megmutattam neki, de persze csak lógva. A golyókat meg is fogta.
2022. júl. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!