Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a Womanizer csiklóizgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a Womanizer csiklóizgató milyen lehet?

Figyelt kérdés

elég drágák


[link]


2022. ápr. 20. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem satisfyer pro van, az kb ugyan az csak olcsóbb. Abszolút megérte beruházni ra.
2022. ápr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nagyon drága, ennyit tuti nem ér...

1.-nek igaza van próbáld ki az olcsóbbat :)

36N

2022. ápr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Kellemes játékszerek, van akinek nagyon bejön, másnak meg semleges. Ezek viszont brutálisan túlárazottak, nem éri meg egyből egy ultradesign darabba beruházni. Vegyél először egy sima léghullámost olcsóbb kategóriában és próbáld ki egyáltalán neked bejön-e.
2022. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Mi próbáltuk az olcsóbbakat, majd vettünk egy rendes womanizer premiumot. Hát ég és föld, szóval nekünk nagyon megérte kiadni érte a több pénzt.
2022. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

A Womanizer garantált orgazmus 1-2 percen belül.

olcsót nem próbáltam, de én is azt hallottam, messze nem olyan jók.

Akkor inkább az elektromos fogkefe, az is brutál jó, ha nem is Womanizer, de a célnak megfelel és olcsó.

2022. ápr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Mi a LELO páros vibrijét próbáltuk és elképesztően jó a csajomnak…


Ez még 2* annyiba kerül mint a Womanizer, 140.000 Ft.


Biztos, hogy nem ér ennyit és sokat dob az árán, hogy van rajta 24 karátos arany és hogy “luxus” termék… Lehet, hogy ugyanilyen jó lenne olcsóbb is, nem próbáltunk mást.


Viszont ár/érték arányban így sem gondolom, hogy rossz, mert elvileg évekig fog még működni, többszáz szexhez tudjuk majd használni, ami azért eléggé felbecsülhetetlen, hogyha a barátnőm enélkül nem nagyon élvezi…

2022. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!