Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan veled, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veled, hogy eleinte rossz volt a szex valakivel, aztán idővel jó lett? Mennyire lennél türelmes ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, ha egy férfi pl. nagyon gyors.. ezen lehet javítani?

Illetve ha ezen felül sem igazán ügyes, gondolok itt pl. az orálra. Mennyit várnál? Próbálnád tanítgatni vagy inkább hagynád?

Hónapok teltek el, tanácstalan vagyok. Szeretem, de így nehéz. Ti mit tennétek?


2022. ápr. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen igen. Volt egy szexpartnerem, nagyon béna volt az órálban. Elmagyaráztam neki mi hogy esne jól stb, és 1-2 hónap alatt egymásra tudtunk hangolódni annyira hogy verhetetlen volt. Előtte még mindent nyalt csak azt nem amit kéne. Kommunikáció kérdése.
2022. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindig kell egy kis idő, hogy összecsiszolódjanak a felek, még jobban egymásra hangolódjanak. Van akivel elsőre minden 100% de akkor is minél több alkalommal vannak együtt, megismerik a másik reakcióit fel tudják hozni 120%-ra is :)

Ha szeretsz valakit nem gond, ha elsőre nem tökéletes minden. A lényeg, hogy fejlődni AKARJON és képes legyen rá. Ha erre nem képes, nincs érdemi változás... akkor a te döntésed meddig vagy türelmes. Ez az amit senki sem tud kívülről neked megmondani, nem objektív időben mérik a dolgot.

2022. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez telejsen általános dolog, hogy eleinte nem jó. Ezért sem értem az egyéjaszakás dolgokat...

Az együttlétek során, illetve utána lehet jelezni, mondani, hogy mi volt jó, mit szeretsz, stb., így egyre inkább egymásra hagolódni.

2022. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy az első is felejthetetlen, és olyan is, ahol a sokadik is kiábrándító.
2022. ápr. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!