Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogyha rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha rosszul érzem magamat a 12 centis péniszem miatt?

Figyelt kérdés

Nőknek nem szoktam felhozni, mert az rosszabb hogyha komplexusos kisfarkú pasinak hisznek, mintha simán kisfarkúnak…


Eddig egy barátnőm sem tudta, hogy ezzel nekem gondom van.


És amúgy nem is mindig, mert ez időről időre váltakozik bennem, van hogy csak kicsit zavar, de olyan is van hogy nagyon és nagyon rossz kedvem van miatta…


Viszont még azt is el tudom hinni, hogy a legtöbb nőnek nem számít a méret.


De akaratlanul is eszembe jut, hogy valakinek meg 20 cm, ami majdnem 2* akkora! Ez annyira igazságtalan, hogy EKKORA különbség lehet pénisz és pénisz között! És hogy bármelyik nő akivel vagyok, lehet hogy volt már ekkorával.


Akármennyire is sikeres vagyok mondjuk a karrieremben, fejlődöm érzelmileg, stb. ha ez eszembe jut, egyszerűen nem tudok tudok férfiként tekinteni magamra…


És ahogy öregszem, valahogy egyre rosszabb.


Pedig a méretem soha nem fog megváltozni…


Az a baj, hogy szerintem pszichológus sem tudna segíteni rajtam, sehogy nem tudom elérni hogy ne számítson nekem, hogy kicsi és vékony.



2022. ápr. 19. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Bakker!

Haverom párszor elmondta, hogy neki (is) 12. Kérdeztem, hány nője volt, azt válaszolta, az ötvenedik után abbahagyta a számolást! Nekem negyobb van és "csak" 15 nőm volt összesen.

Ne foglalkozz vele, csajozz!

2022. ápr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Nekem nem jön be a kicsi pénisz, már a látványa se! N
2022. ápr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Húúúúzzad, hátha kintebb jön.
2022. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

nagyon kis humoros válaszokat kaptál látom. Azzal egyetértek, hogy ez olyan probléma amin pszichológus se tudna segíteni, egyszerűen olyan mélyen belénk férfiakba van kódolva, hogy a farokméret egyenlő a férfiassággal és a szexuális teljesítménnyel, hogy esélytelen bármelyik szakember.

Viszont nyilván ha megpróbálod valamennyire objektíven szemlélni a dolgokat, az hogy kevesebb lennél emiatt bárkinél, az nyilvánvalóan nem igaz, hát nehogy már több legyen egy tróger 20 centis pöccsel, mint egy értelmes valaki szerényebb méretekkel. Vagy amelyik nőnél így van, az olyan is.

Bölcs dolgot nem nagyon tudok mondani sajnos, mert megértem hogy nagyon szorongasz, rosszul érzed emiatt magad, még ha a valós probléma bőven nem is akkora, mint amekkora a fejedben van. Az viszont egészen biztos, hogy egy normális értékrenddel rendelkező lánynak a farokméret az nagyon hátul szerepel a listán.

2022. ápr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!


Ha ez Téged egy kicsit is vigasztal, én elmondom, hogy nekem SEMENNYIRE(!) nem számít semmiféle "farokméret". A médiaszenny ostobasága túlnyomórészt, hogy ennek bármilyen jelentősége lenne... agymosás.


Nálam az alapok: főleg a belső tulajdonságok (viselkedés) egy férfinál, valamint az, hogy LEGALÁBB ÖNMAGÁT TUDJA ELTARTANI - hónapról-hónapra!

2022. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
#5 Amúgy jól szól. Van egy haverom akiről tudom, hogy neki is vagy 11 centi. Olyan bomba felesége van, ha látnád. És nem, nem a pénz miatt, átlagosan élnek. Nagyon jól elvannak.
2022. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy néha érthető, mikor valaki kicsinek tartja ezt a méretet csak ezzel nem lehet mit tenni vagy elfogadod vagy sírsz életed végéig, de az meg a kutyát se érdekli... (mondjuk nekem 14 centi, mikor csak úgy van magában és akkor elgondolkozok, hogy másnak ennél kisebb , mikor áll...22 cm-re nő meg). Hidd el a nagy farok csak "akadály" a legtöbb átlagos nőnél. Nem mindenki szereti magában a nagy szerszámot , sőt többen nem mint igen. Nekem még emellett vastag is ami még egy "hátrány" pl. análba nagyon kevesen engedték, mert szétfeszítette őket. Természetesen vannak, akik beveszik/benyelik/elnyelik a méretemet, de sokszor jártam úgy, hogy inkább csak leszptak, mint dugás lett volna, sőt kapcsolatom is ment erre rá, mert hiába szeretett a csaj egyszerűen nem ment a szex része, hogy neki ne fájt volna. Szeretik fogdosni, kiverni, szopni a lányok ez tény. :)
2022. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
4es, vannak nők akiknek többet ér egy full tróger 20 centis farokkal, mint egy olyan akinek az egyetlen problémája az, hogy csak 14 centis pénisze van. Sajnos találkoztam már ilyennel.
2022. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nem olyan kicsi, pláne, ha egyenesen áll. És ha eléggé rá tudsz gerjedni a nőkre.
2022. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9es, a 12 vagy a 14 centi?
2022. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!