Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hol kerestek szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hol kerestek szexpartnert? :)

Figyelt kérdés
Nem csináltam még ilyesmit, de szeretném kipróbálni. Azt se tudom hol és hogyan kezdjem :) Ti hogyan viselkedtek ilyenkor?
2022. ápr. 16. 21:37
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

21:46

Csóró parasztok?


És még a magyarra mondják, hogy rasszista.

2022. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is érdekes nő lehet, akinek ezt 2022-ben itt kell kérdezni, mikor bármelyik szembejövő kan kapható bármire.
2022. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
#8: itt egyszer majdnem összejött egy pasival, messengeren is felvettük egymást, meg minden. Komoly kapcsolatot is el tudtam volna vele képzelni, ha szimpatikusak leszünk egymásnak élőben is. Csak egyik pillanatról a másikra nagyon durván elkezdett nyomulni, kifejeztem a nemtetszésem és letiltott. :D
2022. ápr. 16. 22:08
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen hol szoktatok szexre keresni fiút! Mert akkor megyek is oda!

Vagy ezt nem kellet volna elmondanom?

18f

2022. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
#12-es, nem fogok pl odamenni a munkahelyemen egyik nekem tetsző pasihoz se flörtölni. Bulizni meg nem nagyon szeretek már.
2022. ápr. 16. 22:10
 16/44 A kérdező kommentje:
#14: a te véleményed is szàmít, természetesen.
2022. ápr. 16. 22:10
 17/44 anonim ***** válasza:
80%
Szexpartnert nem kell keresni. Csak simán ismerkedsz és aki szimpi úgy alakítod a dolgokat, hogy szex legyen belőle. Viszont meg kell beszélned vele, hogy mik a szabályok és az sem utolsó, hogy meg tudj benne bízni, mert szerintem te sem akarod, hogy mindenkinek azt mutogassa, hogy téged kurogat. Nekem van szexkapcsolatom én az előző munkahelyemen ismertem meg a csajt, nincs közös program, de facen majdnem minden nap beszélünk amikor neki is és nekem is jó akkor találkozunk szexelünk egy jót és ennyi. Ha van ezzel kapcsolatban kérdésed írj nyugodtan és válaszolok rá, ha ezzel tudok segíteni.
2022. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
81%
Hasonló helyzetben vagyok,de hidd el pasinak sokkal nehezebb..Konkrétan annyi farokmutogató van itt hogy eleve nehezített helyzetből indul egy normális pasi is..33F
2022. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
18%
#18 Egy normális pasi azonnal kitűnik a tömegből. Nettó hülyeség amit mondasz. Csak fel akartad hívni magadra a figyelmet, de ez inkább szánalmas lett. Ne nézd hülyének a csajokat!
2022. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
79%
Ha szexpartner kell, nem olyan nagy baj ha látom a farkát előre. Ezzel legalább kiesnek rögtön a kisfarkúak... 😉
2022. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!