Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen oldalon lehet olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalon lehet olyan csajokat találni akik nem riadnak meg a nagy intim mérettől?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos csak problémákat okozott. Nem szeretek neten ismerkedni, de élőben meg ugye nem nagyon lehet erre szalonképesen szűrni.

2022. ápr. 16. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Mit jelent a nagy intim?
2022. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
hidd el teso semmi koze a meretedhez 😅
2022. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne azzal kezdj hogy mekkora a farkad... Én képzeld el addig nem tudom mekkora a férfinak amíg el nem jutunk odáig, hogy szexelünk, mert nem szexpartner kell, hanem társ. És pont nem érdekel hogy 12 vagy 18 cm neki.
2022. ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2#


De, kifejtem lentebb.


3#


Nem említem soha élőben, akkor visszakoznak amikor először látják állva ("nem fog beférni", "ezt nem engedem punciközelbe" meg ilyenek).


Volt aki megpróbálta, de szegénynek nagyon sok előjáték és óvatosság mellett is nagyon fájt ezért feladtuk.

2022. ápr. 16. 18:25
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Akár itt is lehet találni.
2022. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Végülis én sem riadok meg, ha nem akarja a partner tövig berakni azt, ami nem fér be. :D
2022. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6#


Tisztában vagyok az adottságaimmal tehát mindig nagyon figyelek, de sajnos a vastagság is gond

2022. ápr. 16. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
A vastagság nálam nem gond, sőt kifejezetten szeretem, a hosszút nem kedvelem, de azon szerencsére lehet segíteni odafigyeléssel. Viszont nem keresek partnert. 6-os voltam.
2022. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Azért erre kíváncsi lennék mi az amit meglátva visszautasítanak. Benne lennék,de nem mostanában 😆 Nem kérek képet, nem arra értettem. L
2022. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fordítva is elég kínos tud lenni, hidd el: akinek volt már "szerencséje" ahhoz a helyzethez, amikor alig érez valamit a partneréből, és mozogni is alig lehet, mert a legkisebb mozdulattól is kint van a szerszám, az tudná értékelni, ha nagyjából tudja, mire számítson. Az előző helyzet komoly szimpátia és kapcsolat reménye esetén különösen elkeserítő tud lenni. Szerintem itt is vannak olyanok, akik jártak már így...
2022. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!