Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a valós átlagméret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a valós átlagméret?

Figyelt kérdés

Sok netes tanulmány van, hogy 12.4 centi, meg hasonlók. legyünk őszintén, ez legalábbis ha nem indiát nézzük, vagy kínát, egészen biztosan nem igaz.


Sok kérdés van erről tudom, de a mérési metódus sosincs rögzítve, csak a számok röpködnek, ki úgy méri, ki így. Ha pl ülve méri valaki szeméremcsonttól, az vagy 3-4 centivel nagyobb, ha kövér jóval többel, mint állva, hasfaltól, tehát nem benyomva mérve.


Állítólagosan a hivatalos orvosi mérés, ha lógva kihúzzuk maximálisan a farkunkat és szeméremcsonttól mérjük. Kinek mekkora így?



2022. ápr. 15. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha tippelném kéne azt mondanám a 18-50év közötti magyar férfiaknak 14,5cm az átlag +/-1cm
2022. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Egészen biztos, hogy igaz. Ugyanis minek hiszel, az orvos által lemért adatoknak, vagy a bemondásos kamunak? Láttam egy felmérést egyszer, hát nem érdekes, hogy egész Európában a magyaroknak volt a legnagyobb farkuk, átlag 16 centi? Lol. Akkora kamu, mint a ház. Az összes szomszédos országban 13-14 közt volt az átlag, erre itt 16. 😄😄😄

Mondok valamit, nekem is átlagos, 14,5 cm. No erre megkaptam, hogy nem igazán volt még nagyobb ennél azoknak, akikkel voltak előttem a nőim. Akkor vajon mekkora az átlag? Reális a 13 centi annak. Csak sokan a komplexusaik miatt nem tudják elfogadni a méreteiket és ráhazudnak lazán 2-3 centit, valaki többet is. Mert a nők és a szemmertek...

A hiteles mérés sosem benyomott. Hiszen a bőr alatti részt, a zsírt nem tudod benyomni, az haszontalan hossz. Benyomva nekem is 1,5 centivel hosszabb, úgy 16 cm. Miről beszélünk?

Álló helyzetben, felülről ráfektetett szabó centivel hiteles a mérés a tovetol. Vonalzó sem pontos. De ne a farkad meregesd, a szexuális kultúrát feljeszd. Én sem előbbi miatt dugtam már vonzó nőkkel, akik elégedettek voltak a farkam méretével is.

2022. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az előttem szólóval.13-nál én is nagyobbra tenném az átlagot.
2022. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Nem benyomva, felül mérve 17cm az enyém. Az általad leírt orvosi méréssel majdnem 19cm. De az nem érdekel senkit, mekkorára tunom kihuzogatni. :D

Kemény legyen amikor kell és a partneremnek élvezetet tudjak vele adni.

2022. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Loool, te másik világban élsz. Értelmezd már újra, amit írtam.
2022. ápr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ment mindenkinek a pipa. Persze a zsír mögé bebújt farkad nem használod:D viszont csak fix ponttól van értelme mérni, ami elég egzakt ebben az esetben, a szeméremcsont.


2. abszolút ez az egészséges hozzáállás amit te képviselsz, de sajnos a legtöbb ember, köztük én sem tudunk így hozzáállni. Szomorú dolog, hogy a farkunk mérete ilyen szinten meghatározza a mindennapjainkat. akinek nagy van, annak mindig ott lesz b,c,d .. szempontnak, hogy oké .. kretén vagyok, se állásom, se diplomám se semmi, na de legalább nagy a farkam. És elég egyetlen egy rossz élmény egy barátnőtől, és megtriplázódik a probléma és stigmaként hordjuk életünk végéig. vidám ember vagyok tudom:D

2022. ápr. 15. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
12-13 centi nem átlag, ez kizárt. Kb egy 15 centi reális.
2022. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Én is beszoktam nyomni a vonalzót teljesen! Olyankor általában elvisz a mentő 🤣
2022. ápr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Én együtt voltam egy olyan nővel, aki legalább 50 pasival lefeküdt már (város kurvája volt fiatal korában). Ő az enyémre mondta, hogy átlagos. A méretem 16 centi hossz és 4,5 átmérő.
2022. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!