Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk hány éves kortól érdeklődnek a női test iránt?

Figyelt kérdés
És hogyan érdemes egyengetni ezt az érdeklődést? N

2022. ápr. 15. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
10-14 között kb.
2022. ápr. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Én oviba szerelmes voltam már egy lányba és már akkor kíváncsi voltam a nunijára is.

Akkoriban nézegettem is már a anyukák melleit is, akik jöttek a gyerekekért. Általánosban mindig volt egy lány akivel rosszalkodtam. Aztán 10 évesen kezdtem masztizni, 13 évesen meg szexeltem az osztálytársammal. Szóval szerintem már gyermekkorban.

2022. ápr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan 13 éves kortól kezdetm érdeklődni.

Túl sok mindent nem tehetsz. Esetleg úgy intézed, hogy egy légtérben legyen időnként korabeli lányokkal, pl. ismerősöket meghívsz vagy elviszed hozzájuk.

Vagy csak egyszerűen magára hagyod ott, ahol lányok isvannak. Pl. strandon, hogy bámulhassa a bikinis csajokat.

2022. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Elnézve, hogy a 7 hónapos kisbabám hogy nézi a mély dekoltázsokat, elég korán.
2022. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy ki az a kissrác és merre szeretnéd te egyengetni.

N

2022. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5. amúgy tényleg nem túl érthető a kérdés. Mint szülőnek ezzel nem kell sok mindent kezdenie, csak hagyni a gyereket.
2022. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Születésüktől kezdve.
2022. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amióta az eszemet tudom, mindig is érdekelt.
2022. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
7. Ez hülyeség, nem vonzódik a másik nem testéhez az ember születésétől kezdve. Serdülőkorban kezd ez kialakulni, ez tudományosan bizonyított tény.
2022. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

#9:


Ahogyan az is, hogy pszichoszexuálisan mindig is vonzódik hozzá. Nem teljesen szexuálisan, de pl nem véletlenül nézegetik meg egymást az óvodások sem, vagy nem véletlenül akarják gyerekként feleségül venni a saját anyjukat. A két nem a kezdetektől érdeklődik a másik iránt, ez csúcsosodik ki később.

2022. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!