Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, engednétek a barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, engednétek a barátotoknak, hogy levideózza, ahogy leszopjátok?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha teljesen megbízol benne és 100% hogy rajta kívül nem látja majd soha senki. Nem kell semmi színjáték meg ilyenek.

Ha nem, miért nem?



2022. ápr. 14. 03:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen zegzi videók elsődlegesen nem is bizalm(atlanság)i okokból problémásak nekem, inkább azért, mert megöli az egésznek a meghittségét, hogy nem egymásra figyelünk, hanem ott a kamera (általában telefon), aminek produkálnom kellene magam, hogy értékelhető, kellően ingergazdag felvétel születhessen, akár utasításra, én meg nem szeretek ilyen weird, teljesítménykényszeres légkört teremteni a szexnek. Biztos van, akit kifejezetten a kamera jelenléte tüzel fel egy ilyen helyzetben, annak hajrá, de nekem csak egy oda nem illő, zavaró tényező.
2022. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
91%

#20

Mondjuk szerintem itt a beszólás nem az ellentétes véleménynek szólt, hanem a 17-es beszólásának, de majd kiderül. 😀

2022. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%

#20

Van igazság abban amit mondasz, de amikor elkészül egy ilyen felvétel, onnantól potenciális veszélyforrás, hogy illetéktelenek kezébe kerüljön. Bizalom ide vagy oda. Önhibáján kívül is történhet ilyen.

Ha droggal,vagy egy marék lőszerrel a zsebedben mászkálsz a városban, előbb utóbb úgyis észreveszi valaki(pl megbotlasz és kiesik a zsebedből) na a videó ugyanilyen. Megbotlasz,(berúgsz) ,feloldva ott hagyod a haverok előtt a telót,elkezdik nyomkodni,megtalálják és már küldözik is világgá.

Aki ezt el akarja kerülni,csak úgy érheti el,ha nem is készül róla ilyesmi. MINDIG van kockázat. Másrészt... A videózgatás vagy bármi szar nyomkodása lenne az utolsó dolog ami eszembe jutna szex közben, és szerintem az rég rossz ha valakinek ilyesmire van kapacitása aktus közben,az azt jelenti, hogy egy rakás nulla az egész amit művelnek,ha ennyire unatkoznak közben.

2022. ápr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
75%

20:


Tehát leírtam annyit, hogy "biztosan nem" és én vagyok a hibás, hogy a másik odanyögött egy olyat, hogy "rólad senki nem akarna"? :DDDD

2022. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
83%

Még nem, de jeleztem neki, hogy engem izgat a videózás. Inkább ő az aki kicsit bátortalanabb. Ha olyan kedvem van, akkor gyakran csinálok maszti közben erotikus képeket, de van hogy a masztit is videózom. Szerintem klassz dolog.

N

2022. ápr. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!