Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy nem izgat fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem izgat fel a csókolózás?

Figyelt kérdés

Nemrég történt meg az első csók, de nem éreztem azt az eufóriát, amit elképzeltem, amikor erről fantáziáltam.

A megfelelő partnerrel történt, viszont tény, hogy eléggé szorongtam.

Más is van, akit nem indít be egy csók?


2022. ápr. 12. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom normális-e, de én is így vagyok vele. Pedig nincs csúnya fogam, vagy ilyesmi. Amiatt biztos nem lehet komplexusom.
2022. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehet azért is mert ez az első volt, az meg mindig olyan kis stresszelős meg izgulós, aztán majd ha el tudod magad engedni lehet felizgat
2022. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

engem pont, hogy eleinte indított be nagyon a csókolózás, amikor még új volt az egész szitu, hogy ott az intim szférámban egy lány.

néha most, házasemberként is felizgat, de azért sokkal szokványosabb, mint régen, sokkal erősebb ingerek is vannak, mint egy csókolózás

de ne aggódj kérdező, nem vagyunk egyformák, mindenkinél más, hogy mitől jön könnyen izgalomba.

2022. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Engem lassan 20 év után is kegyetlenül izgat a csók. Ha a párom megcsókol már tudja, hogy ennek összebújás lesz a vége.
2022. ápr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem se izgat. Ellentétben az első csókom nagyon felizgatott😆 azóta már volt 2 barátom de egyiknél se izgultam fel, ettől függetlenül működött/működik a szex
2022. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!