Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek visszataszító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek visszataszító ha egy lánynak nem éppen a normális szexuális dolgok jönnek be?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy rövid párkapcsolatom, 2hónap után elmondtam a barátomnak, hogy ki szeretném próbálni egyszerre több sráccal és hogy ez mozgatja a fantáziám. A srác erre szakított velen… 19L
2022. ápr. 11. 22:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék ha megosztaná velem ezt a vágyát egy csaj akivel járok, aztán szépen lassan le is építeném vele a kapcsolatot, hogy ne engem csaljon meg, hanem valaki mást :D bocs kérdező, ez a mai világban menő, keress egy cuckold pasit, na ő igényelni is fogja, hogy csald és nem csak egyszer, hanem rendszeresen, de a normális embereknél ez nem működik.
2022. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ez számomra annyira hihetetlen! Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy fiatal csaj 2 hónap után ilyenekkel jön elő. Egy ismerősöm van, aki nyitottabb volt a szexben, mint mindenki más, de még ő sem lett volna ilyen bátor, pedig ő általában bevállalósabb pasikkal jött össze
2022. ápr. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Vennék részt ilyenben, viszont párkapcsolatba nem fér bele nekem sem.
2022. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, akkor a párod is kipróbálhatja több csajjal gondolom
2022. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#14:


Hova gondolsz? Egy “monogám extrákkal” kapcsolatban? Pffff.🙄

2022. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Jaaa tényleg csak a nőknek lehetnek ilyen vágyaik 😀 akkor nem szóltam 😜
2022. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Értsd az iróniát.😉
2022. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Értettem és én is használtam 😉
2022. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#1:


Ez ugyanaz, minthogy minden kérdező “mások által csinosnak/jóképűnek tartott/nem tartja magát csúnyának/kifejezetten csinos/átlag feletti”.


Tényleg minden kérdésbe beleírják. xddd

2022. ápr. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező. Mennyi privát üzenet kaptál eddig? Akarok tippmixelni. Én azt mondom hogy 8-10 között kaptál.
2022. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!