Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejön a cuckold?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a cuckold?

Figyelt kérdés
kort és nemetek is írjatok légyszíves.

2022. ápr. 11. 08:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha boldoggá tesz az asszony teljesen mindegy, hogy kié
2022. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Engem is izgatna ha a csajomat többen is dugnák de nincs ilyen hajlamú csajom aki belemenne
2022. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én egy 62 éves, elhízott, cukorbeteg férfi vagyok, sajnos normális szexre képtelen. A feleségem egy 60 alatti , tényleg jó nő. Még bizonyára szeretne szexelni, mert amikor még tudtunk, nagyon szerettünk. Amit egyéb módon megtehetek, azt megteszem, szájjal kényeztetem, de az az érzésem, mást is szeretne. Őszintén beszéltem neki erről, hogy ha én nem tudom megadni neki a szexet, keressünk valakit, akivel tudna szeretkezni, de nem fogadja el ezt a megoldást. Nálam már sajnos a gyógyszer sem segít. Nagyon szeretjük egymást, nem akarunk elválni.Sajnos eszközöket, vibrátort, dildót is elutasít, nem könnyű a helyzetünk. Nem látok innen kiutat.
2022. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen.De inkább bi férfiként clean up szerepben párokkal
2022. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Feri60 ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Imádnám ha mással szeretkezzne a feleségem. 59F
2022. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is imádnám. Mi már beszélgettünk ilyesmiről, és semmi sincs kizárva a jövőben. Nem mondott igent még, de a határozott elutasítás már nem jellemző.😊

Türelmes vagyok, szerintem lassan, de biztosan nyitni fogunk egy hármas irányába

2022. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

52F/32N

#16

2022. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem az is bejön ha másét dughatom, volt párszor hogy pqsija, férje előtt dugtam meg a csajt, de kipróbálnám hogy az enyémet dugják többen is de nem találtam rá partnernőt aki igazán belemenne.50/F
2022. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem dugták a felesègem.
2022. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!