Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire fontos ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fontos ha szeretkezésre kerül a sor, hogy egy lánynak feszes, kemény tapintású legyen a melle?

Figyelt kérdés

Picit el vagyok keseredve, mert azt látom a hasonló korú lányoknak feszes, kemény, gömbölyű a mellük mint egy labda. Nekem pedig puhább tapintású, kicsit megnyúltabb formájú. Nem lógnak, azzal nincs probléma, de mégsem olyan szépek.

Ez mennyire fontos nektek?


2022. ápr. 10. 08:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha látszik szex közben h szereted a tested az a legszexibb.
2022. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A kicsi cicik tudnak feszesek lenni, minél nagyobb annál inkább van húzása lefelé.
2022. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11. Nem kell szeretni a saját testét, legyen vele kibékülve , ne frusztrálja

és természetesen viselkedjen, ez a lényeg.

2022. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tetszik ha feszes, kemény a cicije, de ha nem ilyen az sem zavar! Nem ez a fő szempont!
2022. ápr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a kemény cicik! De nem baj ha nem olyan! Csak szilikonnal ne legyen kitömve mert az nekem nagyon nem jön be!
2022. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A lógó mellek gyönyörűek és természetes hatásúak, ami nagyon izgató nekünk. És tudjuk, nem minden cici egyforma, de mindegyik gyönyörű.

Tapintásra fogtam már én is egész picike, de feszes ciciket, amiket éreztem, hogy feszülnek, "izzanak" a tenyeremben. Oké, bevallom, az qrva jó volt, állandóan fogdostam. De több lánynak inkább olyan puha, és az is nagyon jó érzésre, az is nagyon felizgat. Sőt, olyan is volt, akinek hatalmas nagy, nagyon lelógó mellei voltak, de mégis fogásra olyan feszes, duzzadónak, keménynek érződtek. Továbbmegyek: olyan barátnőm is volt, akinek hetykén álló, B-s mellei voltak, és időszaktól függően volt, hogy teljesen puha, "lötyedt" volt neki tapintásra, és voltak olyan időszakok, amikor meg duzzadt, feszes volt nagyon. Nála a menstruácitól is függött.

2022. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!