Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ti mit csináltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti mit csináltok, ha a pasi nagyon nem bírja az óvszert, lekonyul tőle neki?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 10. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Keményre szopom óvszer nélkül.
2022. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És aktusnál?
2022. ápr. 10. 00:22
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Megszoksz vagy megszöksz
2022. ápr. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha valakinek aktusnál is lekonyul ott nagyobb baj van. Nekem már attól kemény ha csak csókolózunk.
2022. ápr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Már leírtam, de még egyszer. Exem negyvenes évei közepén járt és még SOHA nem használt óvszert. De nekünk ez volt az egyetlen opciónk. Az első pár alkalommal nem ment neki, dühöngött, káromkodott, földhöz vágta az óvszert (ami persze ment a kukába... éljen a spórolás). Aztán egyik pillanatról a másikra simán sikerült. Nem lehetetlen megtanulni/hozzászokni, hidd el. Én annyit tettem hozzá a dologhoz, hogy nem savaztam, nem kritizáltam, leginkább röhögtem. Kb. a 4. vagy 5. alkalomtól úgy ment neki, mintha mindig ezt csinálta volna.
2022. ápr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Akkor nem szexelek vele, sűrűn váltok partnert egyikkel se rizikózok, ha nem vesz be potencianövelőt akkor feleslegesen töltöm nála az éjszakát.. 23L
2022. ápr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak gumiban szexelek, szóval vagy próbálkozik tovább, vagy akkor egy ponton vége lesz a kapcsolatnak.

Persze, ott van a kölcsönös orál, de az nem megy a végtelenségig.

+Ha hisztizik, akkor instant vége. Nem az óvodában vagyunk.


Hormonális fogamzásgátlás nálam egészségügyi okból nem játszik, a presszárium meg kevésbé megbízható mint az óvszer, és nehezebb használni. (A gumin egyből látszik ha valami nincs rendben, a presszáriumnál ez nincs jelen.)

2022. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

a gumi alap ... ONS-nél pláne, de friss kapcsoltnál is !

a gumi nem csak a terhességtől de a nemi úton terjedő fertőzésektől is véd ! és a fene sem akar elkapni valamit a pasitól csak mert ő spec tünetmentes ...

2022. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!