Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége akkor most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége akkor most szereti, ha szőrös a nő, vagy nem?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 21:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik szeretik, vannak akik nem. Hihetetlen, mi?
2022. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés az volt, hogy a többség mit szeret.


Szerintem nem nehéz kitalálni, hogy a többség a csupit szereti. Hogy ez 80 százalék vagy 60, azt nem lehet tudni. Hiába írnál ki szavazást, akkor sem derülne ki.


Szerintem mindkét álláspont teljesen oké, egyedül attól akadok ki, hogy sokan leírják, hogy a szőrös undorító. Szerintem egyáltalán nem undorító, mert alapértelmezetten ilyen az emberi test, hogy a nemi szerv szőrös. Az is kérdéses, hogy mondjuk egy magas libidóval rendelkező férfit eltiltanának mindenféle szexuális tevékenységtől, aztán összeraknák egy szőrös nővel. Vajon akkor is undorodna?

2022. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%

(Ahogy az is kérdéses számomra, hogy egy ilyen kísérletben a "saláta" puncitól undorodó férfiak undorodnának-e az ilyen puncitól.)

22-es voltam

2022. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, ha valaki szereti a brit statisztikákat:

[link]


Az összes megkérdezett férfiból 49% szereti a csupasz puncit.

2022. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A páromé leszállópálya.

Így is szeretem, úgy is. De jobb, ha kopasz. Akkor nem bóklászik a számban pinaszőr.

N65/F69

2023. márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!