Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok Márki-Zay Péter tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Márki-Zay Péter tényleg helyes pasi?

Figyelt kérdés
Kinek jön be, kort is írjatok
2022. ápr. 7. 18:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%
Engem is valamennyire biztos le fogtok pontozni mint #3-at, de nem fogok hazudni, baszki nekem is nagyon bejön. Mikor először megláttam is ez volt az első gondolatom. Valahogy nagyon tetszik a kiállása, a határozottsága. Hozzá kell tenni hogy apakomplexusom is van, szeretem a korosztályát.
2022. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem helyes.Nekem nem jön be.
2022. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az én korosztályom, ezért nem is jön be. De a fiatalkori képein szerintem nagyon jól néz ki, ha most lenne annyi éves akkor bejönne.
2022. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
Átlagos, de jobb mint Viktor. :D
2022. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
27%
Igen, az.
2022. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%

Fúj nem

Akkor már inkább Viktor


Vicceltem minden politikus ott rohadjon meg ahol van

Lógassák fel őket minden politikus ezt érdemli

A családjukat és minden ismerősüket is

Ez az egyetlen út a szabadsághoz :(

2022. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
68%

#16:


Mi közül van a gyerekeknek a politikához? Ráhelnek esetleg, na de MZP gyerekeinek? Ritka gusztustalan komment a tiéd.

2022. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

17 te vagy gusztustalan hogy hatalmon tartanád az elitet


Már a középkorban tudták h nem elég a királyt megölni mert a hatalom öröklődik

Sőt, ilyesmi már az ókorban is volt

Nézd meg a jelenlegi politikusoknak kik a szülei és hamar választ kapsz


Nyilván nekem se lenne szívem megtenni de az út a szabadsághoz áldozatokkal jár. Vagypedig az emberségünkért fizetünk a szabadságunkkal.


Az ismerősi körükkel pedig hamar el lehetne érni az igazi bűnösökig. Mert amit látunk az a jéghegy csúcsa, a legtöbb milliárdos haszonélvező a háttérben marad

2022. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%

Te a legfeudálisabb barom vagy az összes közül, ha szerinted az utód felelős az ősei bűneiért. Miért nem Győző édesapát akasztanád fel, hogy milyen fiút nevelt Viktorból?


Sosem fogod megérezni a szabadságot. Ja és taníttatni a gyerekeidet a white trash + roma rétegen kívül minden társadalmi osztályban menő.

2022. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32%

19-es ez már nem a téma de rendkívül sok butaságot írsz és személyeskedsz


"Te a legfeudálisabb barom vagy az összes közül, ha szerinted az utód felelős az ősei bűneiért."


Tessék pl. az imádott Amerikád is ezt csinálja:


[link]


(Kivételesen teljesen jogosan, teszem hozzá)


Nézd meg a politikában azok akik háborúznak, tömeggyilkosok, mindig továbbörökítik ezt a jó szokásukat


Ott van pl. idősebb Bush aki kimondta h új világrend lesz, aztán elindult arabot ölni, majd milyen meglepő, 10 évvel később a fia is elindult lemészárolni az arabokat


Akiben benne van a gyilkos és a gyűlölet DNS az továbbörökíti. Persze lehet h ez nem DNS-ben van kódolva hanem a nevelés teszi, de részletkérdés. És a jelenlegi politika arról szól h háború kirobbantása, emberek egymás ellen fordítása, gyűlölködés. Ezért aki nagyon magasra jut az jó ebben, annak a leszármazottai is jók lesznek ebben.


A Harry Potterben is visszatérő kérdés h milyen lett volna visszamenni az időben és megölni a gyerek Voldemortot, meg persze rendszeres visszatérő kérdés időutazós filmekben.. összességében megoszlik erről az emberek véleménye.


Egyébként van erre humánusabb megoldás is, nem kell mindenkit felakasztani elég ha egy távoli bolygóra száműzzük őket, pl. indulnak Mars expedíciók, de valami messzebbi bolygó kéne.

2022. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!