Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostik is fognak árat emeleni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostik is fognak árat emeleni szerintetek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 3-4 évben, nagyjából egységesen 15-20k közötti összegeket kérek 1 óráért pesten.


De azért mindennek egységesen felment az ára az elmúlt évben pláne.


Mire tippeltek, mennyi lesz a tarfia hamarosan? 20-25, vagy inkább 30hoz közelítünk majd?



2022. ápr. 6. 12:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

2/

Mikor hagytad abba a prostizást ?

Meddig prostiztál előtte ?

2022. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

7: azért a legtöbb prosti nem az igényes kategória, hogy őszinte legyek.


Vannak jók, de a legtöbb tök átlag nő, utcán rájuk se néznél.


Nekem már ennyit nem ér, szóval én abbahagytam a látogatásukat, néha néha elmegyek egyhez, kb 1/4 éve voltam utoljára.


Amúgy a prolik is ugyan úgy eltudnak menni, szóval ez nem jó érv :D


Max nem lesznek állandó vendégek.

2022. ápr. 6. 13:44
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy lany akihez rendszeresen jarok emelt. És ők is pénzből élnek,nekik is drágulnak a dolgok úgyhogy nyilván lesz áremelés.
2022. ápr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A prolik azért ritka vendégek. Meg ha nagyon gáz a csávó akkor elhajtják.
2022. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

11: kb 5-6 éve kezdtem.



14: kit értünk amúgy proli alatt, mert nem tiszta? Proli= gyári munkás? Vagy a kinézetére/életmódjára érted?

2022. ápr. 6. 14:02
 16/19 A kérdező kommentje:
13: mennyiről mennyire?
2022. ápr. 6. 14:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Én nem voltam csak készülök menni. Én úgy tudom , hogy jobb kinézetű csajok már most elkérnek harmincat persze mindenféle extra nélkül.
2022. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

13. és 14. Vagyok.

Nos proli:kinezet/életmód aki otthon/utcán is úgynézki mintha a gyárban lenne.

Szerintem ők nem járnak. Nem azért mert nem tellne,hanem, nincs igazán igényükrá.

Illetve ha mégis oda vetődnek akkor sem igazán normálisan.

(Most félreértés ne legyen én is 2kézzel keresem a lovét,és van hogy melos ruhában megyek haza,de annak praktikus oka van,nem az igénytelenség)


35ről 40re. Az én álltalam igénybevett szolgáltatást. De ő inkább erotikus masszőr akivel lehet sexelni is. Popsi extra az 3volt. Most nemtudom mennyi.

A legjobb szopást ő produkálta.

2022. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
azta, 40ezer/óra??
2022. ápr. 6. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!