Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kínos a helyzet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kínos a helyzet? Szerintetek kijöhetett?

Figyelt kérdés

A nővéreméknél töltöttem egy éjszakát a párommal, és hát este elindultak a dolgok, végül annyi lett belőle, hogy oráloztunk, viszont sajnos kifolyt egy kis sperma a huzatra... Próbáltam gyorsan bő vízzel ledörzsölni, szerintetek hagyott foltot? És ha igen, akkor nagyon kellemetlen?


Mi 19, nővéremék 29 évesek



2022. ápr. 4. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
De ki csinálta kivel? Vagy kiverted arra hogy ők hogy szexelnek?
2022. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

Mond h natha

2022. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy orál volt de ki csinálta?
2022. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ki kell írni, viszont lehet tényleg félreérthető.:D A nővéremnek férje van, ők külön szobában aludtak. Én szoptam le a páromat
2022. ápr. 4. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foss, a nővéred gondolom nem szuper prűd, szóval nyilván tudja, hogy nem sakkozással töltitek az időt egy ágyban a pasiddal ennyi idősen.


Továbbâ minden higéniára adó ember, akinél egy fiatal pár alszik vendégségben tudja, hogy pont ezen okok miatt illik kimosni az ágyneműt a vendégek után.

2022. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki jön az nem hagy nyomot
2022. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem tud dugni?
2022. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Ezen egyáltalán ne aggódj. A nővéred meg a férje pontosan tudja, hogy ez hogy megy. Azt sajnáld, hogy nem nyelted le az egészet, mert ez így pocsékolás. :D :D :D :D :D
2022. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!