Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinézed egy olyan nőből, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinézed egy olyan nőből, aki rendszeresen oszt meg hivalkodó képeket magáról instagramon publikusban, hogy alig van köze férfiakhoz szingliként?

Figyelt kérdés

25 éves. Jó külseje van. Hetente kitesz magáról, főleg csak magáról képeket, mindig különféle csinos öltözékekben. Annyira nem csinálja durván, hogy alulöltözött képet tenne fel vagy hogy direktbe mutatná a formáit, de azért elég tetszelgősen öltözik, néha kivágott has vagy dekoltázs látszik. Már több, mint 2000 követője van, minden képe publikus mindenki számára. Történeteket is bőven oszt meg, gyűjti a követőket hashtagekkel.


Párja, komoly kapcsolata évek óta nincs. Azt még nem lehetett látni, hogy valaha is lett volna férfival, és a megnyilvánulásai alapján arra utal, hogy nem is szokott - de ezt kétlem.


Kinézed az ilyen nőből, hogy nem megy bele kalandokba egyáltalán? Csak önmagában az, hogy instagramon "hirdeti szépségét", számomra arra következtet, hogy ott horgászik a következő egyéjszakás kalandjára, vagy szexkapcsolatra, vagy leendő komoly kapcsolatra.



2022. ápr. 4. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Oké. Akkor véleményetek szerint mi célja van azzal, hogy kirakja a szexi képeit ilyen gyakran? Egyáltalán azzal, hogy otthon szelfizgeti napi viseletét ilyen gyakran?"

Ugyanaz, ami miatt egy csomó minden mást is felraknak az emberek, a legkülönfélébb témákban. Csinál valamit, amit szeret, és jól esik neki megosztani másokkal.

Ez olyan, mintha azon morfondíroznál, hogy a gitáros randomjózsi miért videózta fel magát szerelmes nótát pengetve, vajon hány csajt akar vele összeszedni. Miközben valószínűleg csak annyi van, hogy szereti gitározni azt a számot, meg úgy nagyjából el is tudja játszani, hát akkor már miért ne videózná fel és osztaná meg másokkal, hisz ilyen világban élünk.

2022. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez csak úgy derülhet ki ha beprobalkozol nála.

Nekem is volt olyan csajom aki facera, instara eléggé lenge ruhában tett ki képeket. Nekem tetszett amúgy. Miután osszejottunk nezegettuk a képeit és sorra mondta, hogy itt is részeg voltam, itt is, ezen is, itt nagyon k.o-n voltam stb.

Amúgy kapcsolatban eléggé monogám volt, szóval kovetkezteteseket nem nagyon lehet levonni a közösségi oldalakon kitett képekből. Amúgy mint írtam előbb is, szerintem oda kell a nagy farok, nekem is kellett a potencia növelő a lány mellé, mert nagy étvágya volt. Szerintem ez a csaj is nagy fsz étvágyu lehet.

2022. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a "szűrqrva" kifejezést
2022. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
"szűzqrva" *
2022. ápr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Estem bele abba a hibába, hogy olyan lánnyal kezdtem, mint amit te leírtál. De ő pl nem tett fel magáról képet. 1-2 havonta cserélt profilképet és ennyi attól még, hogy képet tesz fel magáról nem lehet következtetést levonni
2022. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, amiket írtok. Nekem a kitett képeivel kapcsolatban volt ez a baljós előérzésem, hogy lehet van benne egyfajta ribi vér, de egyébként személyiségileg élőben teljesen rendes, normális. És még kedvel is.
2022. ápr. 4. 12:28
 17/22 anonim ***** válasza:
Na látod. Ha meg szeret egy kicsit merészebben öltözködni, hát örülj neki, téged legalább nem fenyeget a "minden második szembejövő nő szexibb, mint a barátnőm" szindróma.
2022. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ismerek hasonlót, és évek óta nincs se kapcsolata, se kalandja, de ennek lelki okai vannak nála. Szóval nem, attól, hogy szeret szép ruhákba öltözni, olyan képeket kirakni magáról, ahol látszik, hogy szép, nem teszi egyből ribivé.
2022. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
19-es: milyen lelki oka vannak nála?
2022. ápr. 4. 13:11
 20/22 anonim ***** válasza:

#10 hát akkor próbáld meg, gondolom az eddigi 2000 követője közül senki sem akart még bepróbálkozni nála 😂

Szóval bro' túl sok reményt nem fűznék a történethez. Ugyanolyan 12 egy tucat bepróbálkozó leszel nála mint a másik 2-300 figura. Ha jó a kommunikációs érzéke akkor finoman leszerel (vagy nem is reagál semmit), persze okosan hogy azért még maradj követőként az oldalán.

2022. ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!