Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hetero embernek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero embernek milyen érzés, ha egy azonos nemű közeledik felé?

Figyelt kérdés
Pl. megfogja a fenekét, vagy úgy néz rá, mint aki meg akarja dugni. Mit érez ilyenkor egy hetero ember?

2022. ápr. 3. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Semmi bajom vele csak szexuálisan ne zaklasson.
2022. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
nagyon zavaró
2022. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagy te kicsit provokatív?

Mert nekem abszolut semmi bajom az azonosneműekkel, ma is futottam össze lesznikusokkal a Borároson, ők is arra a villamosra szálltak fel mint én amikor a Széll Kálmán fele mentem, a villamoson is fogták egymás kezét és puszilgatták egymást.

Szerintem tök aranyosak és örülök hogy szeretik egymást és fel merik magukat vállalni.

Tudjátok, nem az a gáz ha valaki LMBTQ és fel meri magát vállalni, hanem az a rohadt nagy gáz, hogy valami eszméletlen nagy gyűlölet folyik velük szemben.

Kíváncsi volnék azokra hogy azok akik gyűlöletet éreznek irántuk, ők hogy élnék ezt át ha ők is tagjai lennének az LMBTQ közösségnek és gyűlölettel, félelemkeltéssel szembesülnének...

Na arra lennék kíváncsi!

2022. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha csak szimplán közeledik felé az lehet jól esik a hiúságának, de amiket a példában leírtál szerintem azonos érdeklődésűeknél sem elfogadható ismerkedésnél.
2022. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem pont olyan, mint amikor egy heteró (férfi) fogdossa egy másik heteró (nő) fenekét, meg úgy néz rá, mintha meg akarná dugni, holott a nő egyáltalán nem vonzódik ahhoz a férfihoz. Idegesítő, undorító, ha testileg erősebb akkor meg ijesztő is lehet.
2022. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

21:02

Te nő vagy?!Nézz már meg egy nyomulós átlag pasit hogy néz ki meg nézz meg egy nőies stílusú szebb arcú leszbikus nőt.Előbbi lehet undorító, de utóbbi nem hiszem... Akkor is, ha a nő heteró.Azért van, ami szép meg jó ízlés is van a világon.Már, akinek van.😄😄 Szóval maradjunk az idegesítőnél az undorító helyett...

2022. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy tanárom, aki miközben beszélt órán, folyamatosan engem nézett. De konkrétan rajtam tartotta a szemét, úgy hogy voltunk 30-an a teremben és a tömegben elvegyülve ültem. Enyhén zavaró.
2022. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Azt érzed, hogy "hagyj már békén!", főleg ha taperolni is akarna. Tanács: ne fogdoss heterókat, mert könnyen beleszaladhatsz olyanba aki nem csak szavakban fogja az undorát kifejezni, hanem fizikailag is.
2022. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Hozzám nem mernek közeledni sem, pedig csomó biszex fantáziám van amúgy, de alapvetően a nők érdekelnek csak és velük akarok lenni. És valahogy ez látszódhat rajtam, mert soha nem próbálkoztak be. Ellenben egy jó haverommal, aki szintén heteró, és nem is mondanám b..isnak sem, ennek ellenére akármilyen buliba vagy szórakozóhelyre megyünk, mindig bepróbálkoznak nála. Fura.
2022. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
#9 nem fura... a melegeknek létezik a gayradarja, a haverod valószínűleg valamilyen szinten "érdeklődő", te ezt heteróként nem látod rajta, nem veszed észre, de egy meleg meg igen.
2022. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!