Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Különleges vagyok mert csiklóv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különleges vagyok mert csiklóval hüvelyi úton és anál behatolással is van orgazmusom?

Figyelt kérdés

Szerintem nem.

De a pasim mindig ezt hangoztatja hogy mennyire különleges dolog ez.

Biztosan más nők is képesek erre nem hiszem hogy nagy dolog lenne. Nem vagyok már fiatal. Elfogadtam magam és át adom magam a helyzetnek az élvezeteknek. Ennyi a titka szerintem.


2022. ápr. 3. 13:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%
Páromnak is van mindenhol!
2022. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Ehhez nekünk mi közünk?
2022. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 kalandvagy1986 ***** válasza:
69%

Nem különlegességnek mondanám, de mindenképpen nagy-nagy szerencsének.

Az anatómiában és a hozzáállásodban keresendő az ok... "Elfogadtam magam és át adom magam a helyzetnek az élvezeteknek" - ezen rengeteg múlik!


Valóban sok nő (lenne) irigy rád emiatt.

Van ismerősöm aki nem képes "csupán csak" csikló orgazmusra, ezért szex közben is ujjal ingerelve kell legyen az élvezetes aktus miatt.

Vannak nők akik nem is tudják mi az orgazmus, azaz éreznek néha valami kellemes érzést, de nem mondanák orgazmusnak...


Párom szintén azon szerencsések közé tartozik, aki meg tudja élni mindhárom orgazmusát, így az anál is örömszerzés forrása nálunk... (tudom, tudom, sokak szerint naív pasi vagyok aki ezt be is veszi, de 13 év van mögöttünk és sok-sok nyitott, őszinte kísérletezés).


36N, 35F

2022. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
Barátnőmnek is van mindhárom, leggyorsabban és legtöbbször a hüvelyire képes, de elmondása szerint az anális a legnagyobb neki a 3 közül.
2022. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
De bizony ritka.
2022. jún. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Na ti csicskám ne kamuzzatok már ekkorákat. xD
2022. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ritka. 2-3 szazalek
2022. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!