Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kevés nekem a heti 2 szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés nekem a heti 2 szex, hogyan beszéljem meg a barátommal ha ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Heti 2x szexelünk az elmúlt hónapokban, 1.5 éve vagyunk együtt. A barátom sokszor nagyon fáradt, hamar is alszunk, amit értek, mert nagyon sokat dolgozik (2 munkahely), ezt igyekszem is tiszteletben tartani, de nekem ez kevés, és úgy érzem, már nem kíván annyira. Hogyan rendezzem ezt magamban, vagy hogyan beszéljek vele, ha nem akarom "kikényszeríteni", és tiszteletben akarom tartani, hogy kimeríti a sok munka?

Egyébként minden más rendben.


2022. ápr. 3. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
A hiány pótold önkielégítéssel.
2022. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj és adok tanácsot
2022. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
lehet neki elég ennyi. Én meg olyan lányt keresek aki szereti akár mindennap is. én is sokat dolgozok, de a páromat mindig kielégítem. Sajnos most egyedül vagyok, és nekem is nagyon hiányzik a szex.
2022. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dregor ***** válasza:
Ezt csak úgy lehet megoldani, ha a párod munkahelyet vált. Nekem is volt ilyen életszakaszom, 3 műszak, néha 12 óra, és ezek keveréke akár egy héten belül úgy, hogy hétfő délelőtt, kedd 12 óra reggeltől, szerda már éjszaka... :D De volt, hogy 20 órát voltam bent. 2 évet húztam le így és váltottam. Mondjuk most kevesebbet keresek, de több időm van bármire... :))
2022. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!