Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok/nők mit szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők mit szeretnek jobban?

Figyelt kérdés

Ha nagyon jól megkefélik őket, ami akár több órán át is tart?!

Vagy azt inkább, mikor gyors kis néhányperces menetben részesülnek?


Szeretnek elélvezni 1x? Vagy inkább a többszörös orgazmust szeretik 1 este alatt?



#szex #szeretet #Orgazmua
2022. ápr. 3. 04:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az optimális időt szeretik, azt meg nem stopperrel mérik. Sem az nem jó ha a fickó gyorstüzelő és "úgy hagyja" őket, sem az hogy már x-szer elélveztek de a tag továbbra is túlpörgött búgócsigaként reszelni akar (kidörzsöli a p.ncit, s nagyon sok nőnek - ahogy a férfiaknak is - élvezés után túlérzékennyé válik és pihennie kell).
2022. ápr. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem az órákon át tartó szexet persze azért nem mindig teheti meg az ember van,hogy csak gyors menet fér bele 43N
2022. ápr. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
"Több órán át" :))) Megnézném azt a pasit!
2022. ápr. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen!
2022. ápr. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért a pasiknak is vannak trükkjeik, mint ahogyan a nőknek is rejtőzik odabent olykor...(legalábbis az én tapasztalataim szerint...:)

Csak azért kérdem, mert most tudnék lehetőséget, hogy egy lánnyal hosszabb ideig tartson mint álltalában, és kíváncsi voltam, hogy azt szeretik-e jobban ha sokáig tart, vag, azt, hogy ha rövidebb... 🙂🙃🙂

2022. ápr. 3. 07:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a több órás szexet és többször is szeretek elelvezni
2022. ápr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy általánosságban az 1x-it szereti mindenki, legyen az férfi vagy nő.

38N

2022. ápr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fixen egy időkorlát. Függ a hangulattól partnertől érzelmi állapottól fáradtságtól stb. Az a legjobb ha a pasi szavak nélkül is érzi mi az ideális
2022. ápr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy tantra, yoni masszázsal egybekötött aktust.

33f Debrecen

2022. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
"Azért a pasiknak is vannak trükkjeik, mint ahogyan a nőknek is rejtőzik odabent olykor" öööö, mi rejtőzik a nőknek bent, ezt kifejtenéd? Én meghallgatnám, mert egyelőre nem tudom, mire utalsz. 45 N
2022. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!