Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexéhes emberek! A szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexéhes emberek! A szex mellett mi a legfontosabb nektek az életben?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 19:20
A kérdező szavazást indított:
A víz
A pénz.
A szerelem.
A haverok.
Egyéb. (Írd le kommentben).
20 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Pénzem!
2022. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Spontán élni az életem és értelmet adni minden napnak
2022. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
alvás :D N
2022. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szex, pénz, szerelem, szabadság, emberek, környezetem, jelen, jövő, mült, emberek, társadalom, politika, környezet védelem, fenntarthatoság, tanulás, fejlődés, utazás, mirándulás, sport, levegő, napfény, szórakozás, művészet, zene, olvasás, gindolkodás, kerékpározás, madár hang, felhő, az eső az nem, mert ahol élek túl sokat esik, az hogy ha lemegyek a pékségbe legyen még a magvas kenyérből, amit szeretek, a kakaó, amit szintén szeretek, függetlenség, anyagi függetlenség, társ, nő , nők , a férfiak és barátok annyira nem, a jó és pihentető alvás, a kipihent ébredés, a tiszta lelkiismeret stb...
2022. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem a víz a legfontosabb, mert anélkül nincs élet. Maga az élet is a vízben kezdődött.


Ha kitesznek a szaharába, és nem jutok vízhez szomjan pusztulok. Szóval a jó öreg H₂O az, amire szükségem van a szex mellett. A többi, utána jöhet.

2022. márc. 31. 19:39
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Vigyél magaddal egy kis levegőt is, hátha az sem lesz a szaharában. Vagy egy kis gravitációt. Ennyi erővel bármit lehet mondani. Vagy a Föld forgását... Vagy az ózon pajzsot. Vagy pl Putyint... Amíg veled van addig sem nyomogat piros gombokat...


#4

2022. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Bocs, de ez nem túl értelmes kérdés. Hisz egy csomó minden fontos az embernek az életben.

Lehetne sorolni, pár, család, megélhetés, boldogság, lelki szabadság, barátok, emberi kapcsolatok...

De nem komolykodnék ennyire, tehát inkább, egyszerűen csak a hobbim. :)

2022. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Tényleg nincs túl sok értelme ennek a kérdésnek. Minden embernek más-más sorrendben fontosak a dolgok, eltér a preferencia rendszere. Ha a humán preferenciákból akarod pallérozni az elméd akkor olvasgass pszichológiát.
2022. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Sör és csoki.
2022. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Van értelme a kérdésnek.


Azokat szólítottam meg, akinek a szex a mindene. És kíváncsi voltam, hogy mi a nagy szexizmusban mi a második legfontosabb dolog.

2022. márc. 31. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!