Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok.Maszti után megmossátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok.Maszti után megmossátok a kezetekez?esetleg van olyan,hogy megszaglásszátok?🤣

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 14:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
10-es vagyok, elnézését kérem az 5 ösnek, félreértettem, csak a fogalmat javította ki. Igen, megszagolni és nem szaglászni, egyetértünk. A válaszom azoknak szólt, akik hülyeségnek tartják a nemi szagingerek jelentőségét és szerepét.
2022. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
4-es vagyok, aki le mert pontozni, várom privátban és kicsit elbeszélgetünk az oldal tisztességes használatáról és a másik iránti tiszteletről. F, felnőtt.
2022. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
52%
9-es, mert? Ki gondolt másra? Világos hogy fiú a kérdező... Azért kérdezi. Lányoktól kérdezi. És? Erre való az oldal és ez a rovat. Nagyon okos a kérdés. üdv.
2022. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Meg van bocsátva. A feromonok jó dolgok. :)
2022. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%

#10,11,12

Ismer már téged az egész oldal, 100 fele fiókból zaklatod az embert és a nőknek a punci szagáról kérdezel, utána pedig kioktatod az embert.

2022. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit szaglásszon az ember a saját illatán? A partnerét jó szagolni, ízlelni az "némileg" több örömet okoz 😂
2022. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Előtte is és utánna is megmosom.Nem szoktam.
2022. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Van egy lány ismerősöm, őt izgatják ilyen dolgok, vagyis csak tőle hallottam, ilyesmiket. Exhibicionista meg mit tudom én még miket mondott😂 Ő mondta, hogy izgatja, ha nem mos kezet, masztizás után, meg pisilés után, vagy, ha a seggénél matat, aztán ìgy fogdos össze mindent meg mindenkit. De semmilyen más embertől nem hallottam még életemben, hogy erre gerjedne.
2022. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

Igen, én régebben megszaglásztam, mivel k.rva jó szaga van. (Nem használom az illat szót, bocsi.) Itt, a gyakorin szerintem a legfehérebb fehér, a legszűziesebb nem-szűz vagyok, de azt már láttam, hogy a szag-téma rendesen kiborítja az embereket. *sírva nevetős szmájli* Pl. egyszer kérdeztem, hogy más is szereti-e a párja testszagát és egy ember (egy másik nő) kivételével mindenki azt mondta kb., hogy takarodjak az anyámba, undorító perverz vagyok, stb.


Privit nem kérek, biztos, hogy nem fogok rá válaszolni.

2022. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
59%
Igen szoktam, és lenyalni is szererem. 21N
2022. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!