Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló nők, hölgyek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, hölgyek. Ti masztiztok otthon bdsm eszközöket használva?

Figyelt kérdés
Pl szájgolyó, vagy plug ilyenek.
2022. márc. 24. 05:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Volt kb. 50 partnerem, bevallásuk szerint többségük csak az ujjait használja. Nagy arányban vannak, akik nem is masztiznak. Ritka az olyan nő, aki dildo vagy vibrátor mellett mást is használna!

Egy olyan barátnőm volt, aki szerette önkielégítésnél (is) a gyertyaviasz csepegtetést, pisilést.

Nejem is főként kézzel szokta, néha dildoval, a vibrátort nem kedvelte. De nemrég vettünk egy modern szívó - okosvibrátort, amit nagyon élvez egyedül és együtt is! (dildókból van már hét darab, különböző méretű, állagú, formájú)


Egy érdekesség: Tíz évvel idősebb nővérem fétise a nagy méret. Segédeszközből néha az egészen nagyok! Furcsa volt kamaszon ráébrednem erre, amikor megtaláltam az akkori játékait. Izgató volt, de kisebbségi érzésem is lett tőle, ami elmúlt, miután 19 évesen lett egy bombázó barátnőm, aki 6 évvel volt idősebb nálam, mégis én kellettem neki.

2022. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mellcsipesz,beleülök egy műkukiba.:)
2022. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11 es, erre aztan ne legy buszke, szegyenlni valo dolog. Hol hagytad el a meltosagod?
2022. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%
Egy nő arra legyen büszke, hogy férjhez megy és gyermekeket nevel, vagy legalábbis szándékozzon! Nem pedig váltogatni a partnereket. Ahhoz kérem tisztelettel, nem kell nagy ész.
2022. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
45%

13#

Mire érted, hogy "erre aztan ne legy buszke, szegyenlni valo dolog."?

Nem jött át, hogy én férfi vagyok és nem nő? Már bánom, hogy nem írtam oda a végére (a gyengébbek kedvéért).

50 partner szerinted olyan sok egy 51 éves férfinek? Fiatalon sem a kalandok hajtottak, később pedig a tartós viszonyokat kerestem, de az élet nem mindig gondolja úgy, hogy együtt kell maradni sokáig. Nagyjából egy tucat nő volt, akivel csak kalandnak, egy vagy pár estés ismeretségnek indult a viszony. Érdekes, volt akivel egy estésként kezdődött, majd 6 házasság lett belőle.

Mellesleg, abban sem értek veled egyet, hogy a nők nem élvezhetik az életet, a szexet! Hülye felfogás, hogy az első pasival házasodjon össze és szüljön egy tucat gyereket, majd éljen szexuális élvezet és talán boldogság nélkül házicselédként.

2022. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!