Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, megharagudnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megharagudnátok, ha orálnál az arcotokra élvezne a srác?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 17:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék meg. A hajamba viszont nem szeretném. Arcra, mellre, torokba mehet.
2022. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az első alkalom véletlen volt. Pont kivettem a számból egy kicsit amikor elélvezett és az arcomra spriccelt. És kiderült hogy még talán izgibb is mint ha a számba megy. Viszont ezt csak otthon lehet így, máshol egyszerűbb és "tisztább" ha a számba élvez.
2022. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha valakit szeretek azzal szexelek.Ha szeretem és bízom benne akkor neki mindent szabad.Én el sem váróm hogy szóljon élvezés elött.Sőt első pillanattól természetes hogy lenyelem.Gyakran élvez arcra nyakra.Szeretem ezt az ember nem fog tudni olyant tenni amitől undorodom.Egy lélek egy test.Kár hogy nem tudjuk felválalni hivatalosan.
2022. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
Akkor nagyon szerethet ha nem vallal fel xD
2022. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
élvezzen inkább a számba és lenyelem.L
2022. márc. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%

9-es neked valami gondod van a pasikkal és onnan ered ez? :) sose fér a fejembe hogy mért élvezi annyi pasi a nyalást.. és mennyi nő meg nem élvezi a pasik kényeztetését... lehet összefügg a mostani nemi egyenlőtlenséggel? :O én mindig szerettem lenyelni..az ilatával se volt bajom

27/L

2022. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

16


Szerencsere nem vagyunk egyformak.

Nyeljed nyugodtan, attol nekem meg nem kell.

Nincs gondom a pasikkal, a sperma izevel es szagaval van bajom. Biztos neked nincs semmi szag/illat amitol undorodsz.

2022. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam,hogy attol meg szopni szoktam es nincs vele bajom.
2022. márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
38%

17-es

tehát szerinted az hogy a szerelmed illatától elborzadsz... az szerinted tök okés és nincs hiba a rendszerben? :O értem!! részvétem mindenesetre!!

2022. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
60%

Amikor budos a parod szaja reggel vagy mikor bepallott a fa.sza akkor teged az nem borzaszt el? Hanem leszopod ugyis,nem?

Akkor van egy rossz hirem kinek van hiba a rendszereben.


Nem vagy eles kes a fiokban

2022. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!