Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komolyan tudtok venni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan tudtok venni egy olyan csajt akinek sok barátja volt már, pedig még fiatal?

Figyelt kérdés
Én kicsit tartok az ilyen lányoktól, nem tűnnek megbízhatónak.
2022. márc. 21. 06:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

En 17-20 eves korom kozott sok fiuval ismerkedtem. Valakivel talalkozoig sem jutott el a dolog, valakivel csak egy talalkozoig, valakivel tobb honapig egyutt voltunk.

Meg csak magamat keresgeltem. Nem vettek engem komolyan es en sem oket.


Aztan 20 evesen megismertem azt, aki komolyan vett engem es en is ot.

Azota 7 ev eltelt.

Kikotottem.:)


Az, hogy valakinek sok no/ferfi volt az eleteben nem egyenesen azt jelenti, hogy keptelen vagy nem akar komoly kapcsolatot.


Mindenben van kockazat. Ha tetszik a lany szemelyisege, akkor ismerd meg es majd meglatod hova alakul a ti kettotok kapcsolata.

2022. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11 ez a normális hozzáállás
2022. márc. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A volt nem most van...


Azt tudd meg jelenleg milyen. Az számít.


Valaki olyan marad, van aki nem.


Ezt itt nem fogod megtudni.

2022. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit horog itt sok ember.

Ha egy nő 18 évesen kezd nemi életet élni, akkor is összegyűlhet sok partner az évek alatt.

Tételezzük fel, hogy valakivel randizni kezd az ember, komolyak a szándékai is, eltelik 3-4 hónap, ennyi idő alatt már nyilván eljutnak az ágyig is, aztán valami nem működik és szakítanak. Ilyen hosszabb-rovidebb kapcsolatból simán összegyűlhet az évek alatt sok. Hiába szeretne valaki komoly kapcsolatot. Én is voltam olyan férfival akivel hónapokig randiztunk, én belezúgtam mint a ló, neki meg csak a szexről szólt a dolog és dobott. Ez van.

2022. márc. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#14:


Ugyanez férfiként már dicséret lenne pedig. Csak ugye az a feketeleves, ha neki egy fia numera nem jön össze, a lánynak meg 2-3x annyi és még élvezni is merészeli.

2022. márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
32 vagyok 8 csajjal feküdtem le 2 kapcsolatom volt. Nem azért ennyi, mert ennyi jött össze kb 40 csajjal feküdhettem volna le, (min) de nem tettem több csaj is össze akart velem jönni, de nem jöttem össze velük. Nem érdekel a trófeagyújtés sem a partnerek száma és irigy sem vagyok másra, de olyan csajt nem veszek komolyan akinek 30+ parnere volt.
2022. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!