Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt az a szitu, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a szitu, amikor idegennel szexeltél? Megbántad?

Figyelt kérdés
Pl.egy nyaralás vagy egy pár napos munka miatt távol otthontól. Összejött valakivel egy alkalmi szex autóban, hotelben?

2022. márc. 20. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Mikor prosti voltam, csak idegenekkel szexeltem 😂
2022. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
82%

A Balaton soundon egy csajt a sátrában kb 10 perc "ismeretség" után már gyömöszköltem. A nevét se tudom. Mondott valami nevet de itt be ott ki a fülemen.

Azóta se láttam. Meghúztam, elköszöntem és irány vissza a haverokhoz.

2022. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy-két évig vetkőzős táncból csináltam magamnak zsebpénzt szülinapi bulikon vagy legénybúcsúkon. Szimpátia esetén extra pénzért vállaltam mást is.
2022. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

Idegennel?

Elraboltak egy éjjel a kis szürke idegenek, a csészealjban tértem magamhoz, ott egy ember-idegen hibrid lány beleült és meglovagolt, aztán kidobtak, senki nem hitte el nekem hogy idegennel szexeltem. :D

2022. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Max mikor elvesztettem, akkor szexeltek úgymond "idegennel".

Nem szokásom idegennel szexelni sosem volt

2022. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
nem bántam meg mert jó volt.
2022. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer discoból hazafelé megállt mellettem egy autó, és benne egy elég helyes pasi megkérdezte elvihet e valameddig. Belementem. Kb félora mulva a varos szélén a napkeltében a kocsiban... Egyáltalán nem bantam meg, sőt olyan jot beszélgettünk, hogy legnagyobb meglepetesemre par honap múlva felhívott, pedig ugy adtam meg a számom hogy biztos voltam benne hogy nem fog. Ezután még jó félévig neha találkoztunk, de mivel közben bekem is lett kapcsolatom (neki eleve volt), igy aztán abbamaradt.
2022. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Huszonegy éves voltam. Egy igen jó, ránézésre 40-es hölgy megszólított, hogy túl sokat vásárolt, és nem bírja, (valóban volt nála 4 nagy szatyor), ha esetleg egy irányba tartunk, segítenék-e neki. Mondom, miért ne. Fiatal és naiv voltam... felkaptam a csomagokat, és lakásig vittem neki. Lepakoltam, és ott elkezdte, hogy ő meghálálná, és már gombolta is ki a nadrágomat. Fél perc se volt, és "élményszámba mentem".

De ez neki kevés volt, beljebb rángatott a szobába, és közölte: "A gyerek 7-re ér haza, addig minden porcikádat akarom".

Igen hamar harcra kész állapotba hozott. Igen ám, de akkoriban azért nem járkáltam állandóan óvszerrel a zsebemben, ezért kicsit legyökereztem.

"Ne törődj vele, én egészséges vagyok, és védekezem is".

No, ő volt az első nő (pedig akkor volt barátnőm), akiben csak úgy, minden nélkül elmehettem.

Az együttlét után hirtelen, kapkodva kellett távoznom tőle, a gyermeke érkezése okán.

Kavarogtak a fejemben a gondolatok sokáig, mire két nap után megint belém botlott. És megismételtük a korábbiakat. És még többször.

Így lett igen fiatalon egy 46 éves szeretőm. Vele mindent lehetett, amit az akkori barátnőmmel nem.

Kb. egy évig tartott... Egy percét sem bántam meg.

2022. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én egy téli szaunázás, fürdés alatt láttam meg egy pasit. Tetszett az izmos mellkasa, kemény segge. Pimaszul kerestem a szemkontaktust. Azután odamentem hozzá, beszélgettünk és már az ölébe is ültem. Ringatóztam rajta, szépen bekeményedett. Felhúzott magára, de a lényeg már a lakásomon történt meg. Pár hétig szexeltünk.
2022. márc. 20. 20:42
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Tulajdonképpen, ha nem ismered ki a partneredet, akkor is kvázi egy idegennel szexelsz. Ez pedig megtörténhet egy többéves párkapcsolatban is.
2022. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!