Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig szoktatok szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig szoktatok szex nélkül lenni? Minenkinek nehéz összehozni, főleg fiúktól kérdezem?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok és eddig kb 20 szor szexeltem. Elég kevés. De ezek is nagy nehezen jöttek össze.


Ti kb hányszor szexeltetek eddig nagyságrendileg?

Mikor szexeltél utoljára?


Bízom abban hogy egyszer találok egy lányt akivel annyiszor szexelünk amennyiszer csak jól esik. Mert kicsit lemaradva érzem magam.


2022. márc. 19. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Ez verseny?
2022. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

29 vagyok nem érzem, hogy lemaradnék, hogy nem dugok orrba-szájba fűvel-fával még ha lehetőségem is lenne. Több kapcsolatom volt, több szexpartnerem is (nem párhuzamosan).

Ha normális vagy, akkor nem nehéz összehozni sem komolyat, sem lazábbat, de ha normálisnak gondolod magadat, de mellette tutyimutyi, vagy nyálas vagy, akkor nehezebb partnert találnod. Persze semmi sem lehetetlen.


A felfogásod hibás olyan téren, hogy le vagy maradva...mitől? A szex jó dolog, de nem attól lesz jó, mert 1000x csinálod, hanem a megfelelő partnerrel a megfelelő vágyakat megélve jó. Ha nem találtál partnert jobban jártál, hogy nem szexeltél nem megfelelő partnerrel.

2022. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Összehozni" akkor tudod ha tudsz csajozni, ha csak kicsit tudsz csajozni akkor meg abban az esetben ha nem válogatsz túl sokat...

Ezzel együtt, ne az alkalmira stratolj rá hanem egy kapcsolatra. Na akkor bőven lehet szex - a nők ugyanúgy kívánják, csak éppen nem mindenkivel (de párjukkal HA jó a kapcsolat akkor meglepődsz majd milyen sűrűn).

2022. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25 éve "baglyom" van (ez egy buta mondás), azaz sosem voltam senkivel. Lett volna lehetőség, de nem bánom, hogy nem tettem meg. Vannak emberek, akiket kevésbé mozgat meg a parkapcsolat, a szex gondolata. Persze vágyunk rá, de akiben túlteng ez a vágy és nincsenek vallási tiltások az életében, az megoldja, hogy legyen valami. Mi, akik kevésbé vagyunk motiváltak erre, közelebb állunk az aszexuális dimenzióhoz. Végső soron csak az számít, hogy a saját igényeinknek eleget tudjunk tenni az életünkben nem? Akinek ebbe belefér 20 egyéjszakás kaland, annak hajrá. :D
2022. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!