Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, ha nagyon ki vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha nagyon ki vagytok éhezve vagy kíváncsiságból kipróbálnátok milyen egy szép arcú, nagy mellű, de extrém duci nővel?

Figyelt kérdés
Nyilvánosan is felvállalnátok vagy csak szexre kellene? Nőként kérdezem. Nem kérek privit, csak érdekel.
2022. márc. 19. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Kiéhezés és kíváncsiság nélkül is felvalallnam bármikor ha nagy popsija van.
2022. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Nekem volt kalandom ilyen duci nővel,őszinte leszek nem vállaltam fel a barátaim előtt,de rendszeresen szexeltünk.Én is ki voltam éhezve a szexre.
2022. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
79%
Már megvolt.
2022. márc. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dzsoki ***** válasza:
44%
Akkor ezt most,értelmezzük. Csak szexre kellene,de mondjuk a boltba már nem kisérném el? Miért nem? Vagy utcán elmennék mellette,mintha sosem láttam volna, Miért? Már persze,ha normál nőről és nem prostiról írunk. Egyébként szexelni,sokkal jobb egy ducival,mert mindenhol húsos. Míg egy 170 centis 50 kilós,ha jól néz ki,általában flegma és nem élvezetes vele a szex. Amennyiben egy hüvelyben végzett önkielégítés is jó,akkor megfelelő reá a cicababa.
2022. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Mi az hogy extrém?

De nekem is az a tapasztalatom hogy egy duci nő sokall jobb mint egy manöken alkatú.

Ráadásul nekem nem tetszik ha már látszik bármilyen csontja, csípő vagy akár a váll csont is.

Meg aztán akik állandóan éheznek az alakjuk miatt azok nagyon frusztráltak és idegesek, feszültek.

Tudom hogy az a divat meg szépen mutatnak a 170centi és 50 kiló, de csak fotóra jók.

A szex is azzal jó aki elégedett magával és van benne élet öröm is.

2022. márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is ha nem vagyok, imádom az ilyen nőket, nekem bejönnek :P

29F

2022. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem menne,nekem a vékony nők a fetiseim olyanok mint a drog.Csak az kell vékony nő!
2022. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kiéhezve! De! 14éve egy ilyen NŐ!!! a feleségem, a társam és a szeretőm! Soha nem volt ilyen jó a szex mint vele. És szó szerint értsétek, hogy mindent IS! megtesz nekem amit csak akarok, ahogy akarom...

A nejem előtte lévő 7 nőböl 3 volt duci és egyértelmüen kijelenthetem, hogy csak velük volt jó a szex.

Chubby women forever!✌🏻

2022. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép arcú, nagy mellű duci nő az álmom. Egyértelmű hogy felvállalnám ha belészeretnék.
2022. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha engedi, hogy nyaljam a talpát akkor igen.
2022. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!